Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

NVO TV diskusija par starptautisko nometni jauniešiem "Young Media Sharks 2017"

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija NVO TV diskusija par starptautisk...

2017. gada 13. jūnijs

2017. gada 15. jūnijā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par "Avantis" starptautisko nometni jauniešiem "Young Media Sharks 2017". Jauniešu organizācija "Avantis" jau kopš 2002. gada īsteno sociālus sporta, kultūras, kino un mediju projektus jauniešiem vecumā no 14 līdz 26 gadiem un atbalsta jauniešu iniciatīvas.

Līdz šim lielākie īstenotie projekti ir bijuši Latvijā lielākās skolēnu sporta spēles "ZZ Čempionāts", starptautiskā vasaras nometne "Young Media Sharks", Grīziņkalna skeitparka izveide un citi.

Young Media Sharks ir biedrības “Avantis” 2013. gadā izveidota izglītojoša iniciatīva, kas jau piekto gadu piedāvās starptautisku bezmaksas mediju vasaras nometni jauno talantu prasmju attīstīšanai. Projektam tiek piesaistīti starptautiski nozares eksperti, un pēc nometnes jauniešiem ir iespēja iesaistīties citos “Avantis” projektos.

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Biedrības "Avantis" projektu vadītāja un koordinatore Marija Rācene un nometnes "Young Media Sharks 2016" dalībnieks Roberts Pavlovskis.

Diskusija notiek „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

 

Informāciju sagatavoja Līga Siliņa

e-pasts: info@nvotv.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 24.aprīlī, 2018, 21:18
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv