Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Klajā nācis informatīvā vēstneša „NVO nama ziņas” 2014. gada ceturtais numurs. Izdevumā intervija ar biedrības „Radošā apvienība jauniešiem „TREPES”” prezidenti Ramonu Liepiņu, informācija par NVO nama tuvākā mēneša gaidāmajiem pasākumiem un citas NVO interesējošas aktualitātes.

 

Otrdien, 29. aprīlī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas 42 (ieeja no Ieriķu ielas) notiks apmācību cikla „Projektu vadība: no idejas līdz veidlapai – četras lapas” 2. nodarbība „Projekta rāmis”.

 

No 1. aprīļa līdz 30. septembrim Biedrība „Radošās Idejas” īsteno projektu „Latvijas pilsonībai – JĀ!” Projekta mērķis: Rīgas iedzīvotājiem (nepilsoņiem un mazākumtautību pārstāvjiem) sniegt kompleksu izglītojošo aktivitāšu kopumu naturalizācijas iegūšanai un valstisko vērtību izpratnes veicināšanai.

 

Labā ziņa skolēniem un viņu vecākiem – šovasar pēc 5 gadu pārtraukuma Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) atjauno skolēnu nodarbinātības pasākumu vasaras brīvlaikā! Ar NVA atbalstu vasaras mēnešos strādāt un iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un pirmo darba pieredzi varēs jaunieši vecumā no 15 gadiem, kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Pasākums norisināsies no 2.jūnija līdz 29.augustam, viena skolēna dalības ilgums – 1 mēnesis.

 

Laika posmā no 7. aprīļa līdz 28. decembrim Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde „Mežaparks” īstenos projektu „Kanisterapija bērniem ar īpašām vajadzībām”. Projekta laikā iestādes audzēkņiem būs alternatīva iespēja paralēli ikdienas nodarbībām apgūt jaunas zināšanas, kas veicinātu audzēkņu fizisko attīstību un bagātinātu emocionālo pieredzi.

 
 

Lieldienu svinības Rīgā

2014. gada 17. aprīlis

Lieldienās Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti apmeklēt  koncertus, pasākumus ģimenēm ar bērniem, radošās darbnīcas un izstādes, kas notiks dievnamos, kultūras centros, muzejos, parkos un laukumos Rīgas centrā un apkaimēs. Svētku programma sāksies jau no 16. aprīļa ar Lieldienu ieskaņas pasākumiem un risināsies līdz pat 21. aprīlim, piedāvājot apmeklētājiem svētkus kā garīgās, tā arī tautiskās noskaņās.

 

23. aprīlī  no plkst. 14.00 – 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 (ieeja no Ieriķu ielas) aicinām uz praktisko semināru „NVO vienkāršā ieraksta grāmatvedība: reģistru vešana un finanšu pārskata sastādīšana”. Semināru vadīs grāmatvedības konsultante Sandra Laķe.

 

16. aprīlī NVO namā notika pirmā nodarbība apmācību ciklā „Projektu vadība: no idejas līdz veidlapai – četras lapas” projektu vadības ekspertes Ineses Vaivares vadībā. Nodarbības tēma bija „Projekta ideja”.

 

12. aprīlī NVO nama telpās notika konference – diskusija un koncerts „Kultūra apvieno tautas”. Pasākumu rīkoja Latvijas baltkrievu savienība. Pasākuma mērķis bija aktivizēt pārrobežu baltkrievu sabiedrisko organizāciju sadarbību un paplašināt Latvijas –  Baltkrievijas starpetnisko dialogu.

 

Sestdien, 19. aprīlī, plkst. 14.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 notiks izstādes „No Krievu nama mākslinieku asociācijas kolekcijas” atklāšana. Izstādi organizē biedrība „Krievu klubs”. Mākslinieku darbi ikvienam interesentam būs apskatāmi no 19. aprīļa līdz 19. maijam.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
       
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.aprīlī, 2014, 09:32
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv