Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Vēl, līdz 27. novembrim Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties  dalībai ikgadējā Rīgas iedzīvotāju forumā „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, kas notiks 2. decembrī Radisson Blu HotelLatvija konferenču telpās (Elizabetes iela 55). Šogad foruma moto ir „Audz Rīgai”, kurā stiprinās prasmes un meklēs sadarbības formas dažādu jautājumu risināšanai.

 

Pirmajā Adventē, 29. novembrī, Rīgas iedzīvotāji un viesi gaidīti Doma laukumā, kur plkst. 17.00 svētku egli iedegs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, un klātesošos ar koncertprogrammu priecēs bērnu vokālās studijas „Knīpas un Knauķi” dziedātāji, tubu kvartets „Magic 4”, solisti Kristīne Zadovska, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa un Andris Ērglis, izdziedot popūriju no Jāņa Lūsēna un Ineses Zanderes mūzikla „Sniega karaliene”. 

 

Rīgas dome otrdien, 24. novembrī, nolēma no pilsētas pašvaldības budžeta līdzekļiem samaksāt darba algu Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem un darbiniekiem, kuri 27. novembrī piedalīsies vienas dienas brīdinājuma streikā.

 

Novembra „NVO nama ziņas” iepazīstina ar aktīvu nevalstisko organizāciju Vidzemē - Valmieras novada fondu. Lasāma intervija ar fonda priekšsēdētāju Ansi Bērziņu. Numurā apkopota informācija par gaidāmajiem semināriem un pasākumiem NVO namā un nevalstisko organizāciju aktualitātēm.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments turpina dokumentu pieņemšanu konkursam par Rīgas pašvaldības izglītības iestādes vadītāja amatu: Rīgas Futbola skolas (Uzvaras bulv.10) direktors/-e .  

 

27. novembrī no plkst. 9.00 līdz 19.00 Rīgas Purvciema vidusskola un International Association of Experts in Children Education on High Technologies (IAECEHT) ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, projektā “Žurnālists. Spogulis Rīgai” vadīs trešo lietišķo spēli Rīgas skolu vecāko klašu skolēniem.

 

Rīgas dome rīt lems par atbalstu Rīgas skolotājiem saistībā ar piektdien, 27.novembrī,  paredzēto pedagogu streiku – par darba samaksu streika dienā.

 

Noslēdzies Nodibinājuma "Fonds Cerība" un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansētais Sabiedrības integrācijas programmas projekts "Tik vienkārši!", kurš tika īstenots periods no 2015. gada 1. aprīļa  līdz 15. novembrim .

 

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība (reģ. Nr. 90000013606) piedāvā darbu Kultūras pils „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas iela 36) direktores vietniekam (cei) ar darba algu 1046 euro (bruto) mēnesī, pilnas slodzes darbs.

 

20.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē sumināja Rīgas labākos interešu izglītības pedagogus un audzēkņus, pasniedzot Gada balvas par sasniegumiem un ieguldījumu interešu izglītībā. Nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”  balvas saņēma Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas muzeja pedagoģe Aina Elita Zumente un Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” interešu izglītības skolotāja Ligita Kandere. Tās pasniedz pedagogiem par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo veikumu interešu izglītības attīstībā Rīgā.

 

Izraudzīsies Rīgas Ziemassvētku egli

2015. gada 20. novembris

Pirmdien, 23.novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar SIA „Rīgas meži” pārstāvjiem un žurnālistiem dosies uz Tīreļu mežniecību, lai izraudzītos vienu no Rīgas Ziemassvētku eglēm. Pasākumu ar muzikālu priekšnesumu ieskandinās Rīgas Centra humanitārās vidusskolas skolēni, kas pagājušajā pavasarī piedalījās eglīšu stādīšanas talkā.

 

Trešdien, 25. novembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42, aicinām uz praktiskā semināra „Koučings NVO - profesionāliem sasniegumiem un sevis attīstībai"2. nodarbību.

 

Piektdien, 20. novembrī, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (Mūkusalas iela 3) Ziedoņa zālē Rīgas pašvaldība suminās labākos interešu izglītības darbiniekus un pasniegs balvas pašvaldības iestāžu audzēkņiem, kolektīviem un pedagogiem par sasniegumiem un ieguldījumu interešu izglītībā.

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs 2015. gada oktobrī izsludināja projektu konkursu  „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”. Projektu konkursā tika iesniegti 19 pieteikumi. 

 

Atzīmējot rakstnieka, dzejnieka un tulkotāja, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera Kārļa Štrāla 135. jubileju, LU Akadēmiskajā bibliotēkā notiks K. Štrāla daiļradei veltīti literārie lasījumi, atklājot jau aizmirstas lappuses latviešu literātu un gleznotāju pasaulē 20. gadsimta sākumā. Ar priekšlasījumiem uzstāsies Anita Rožkalne, Kristiāna Ābele, Dace Lūse, Venta Kocere, Ilgonis Bērsons un Kamena Kaidaka.

 

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienu, Rīgā paredzēta plaša svētku programma, tajā skaitā ziedu nolikšanas ceremonija, Nacionālo Bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde, svinīgs pasākums pie Brīvības pieminekļa, daudzveidīgi koncerti, kopīga Latvijas himnas dziedāšana 11. novembra krastmalā un svētku uguņošana.

 

Sestdien, 14.novembrī, NVO namā notika Latvijas Poļu savienības Poļu kultūras kluba „Polonez ” pasākums, kurš bija veltīts Polijas Republikas (11. novembrī) un Latvijas Republikas  (18. novembrī ) Neatkarības svētkiem .

 

Sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienas svinību pasākumiem 18. novembrī pilsētā ieviesīs satiksmes ierobežojumus.

 

Rīgas dome atgādina, ka 18. novembrī Rīgas sabiedriskajā transportā visi pasažieri varēs braukt bez maksas, kā arī maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, svētku dienā varēs izmantot bez maksas (izņemot apakšzemes stāvvietu Kr.Valdemāra ielā 5a).

 

Līdz 18. decembrim ikviens iedzīvotājs aicināts Rātsnama 5. stāva vestibilā  apmeklēt izstādi „Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts”, kurā var iepazīties ar 104 zīmējumiem,  iesniegtajām esejām un bērnu priekšlikumiem Rīgas apkaimju attīstībai, kā arī nobalsot par labāko zīmējumu, eseju un priekšlikumu apkaimju attīstībai. Izstādi var apmeklēt darba laikā – no plkst.8.15 līdz plkst.17.00.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 25.novembrī, 2015, 16:58
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv