Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

No 15. līdz 17. augustam Rīga savu 813. dzimšanas dienu svinēs atšķirīgāk, nekā ir pierasts – tā negaidīs dāvanas, bet pati apdāvinās viesus. Ap 100 svētkiem veltītos pasākumos trīs dienās vairāk nekā 5500 norišu dalībnieki gan pilsētas centrā, gan apkaimēs radīs emociju tiltusstarp svētku dalībniekiem un apmeklētājiem, mākslu, mūziku, teātri un kustību prieku visdažādākajās izpausmēs.

 

2014. gada 21. augustā mecenāta Augusta Dombrovska celtajā un šobrīd renovētajā Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” Latvijas pedagogi aicināti uz 15. skolotāju kongresu „Tautas tradīcijas nacionālas izglītības saturā”.

 

NVO nama kolektīvs laipni aicina ikvienu, kam ir kāds telpaugs, kuram īsti vairs nav vietas un ir nepieciešamas jaunas mājas, iesaistīties akcijā „Apzaļumosim NVO namu!”. 

 

Aizsardzības ministrija http://www.mod.gov.lv un Latvijas Transatlantiskā organizācija aicina Latvijas sabiedrību sniegtu atbalstu Ukrainas karavīru bērniem, uzsākot skolas gaitas jaunajā mācību gadā.

 

Rīgas svētku laikā, 16. augustā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls „Nissan Norde Cartoon rallijs”. Braucamrīku festivālu veidos vairākas daļas, proti, atklāšana, komandas prezentācija, veiklības brauciens – sacensības, dažādi konkursi, svinīgā uzvarētāju apbalvošana un parāde laukumā pie Kongresu nama.

 

Latvijas skolēni, kas šomēnes Indonēzijā 25. starptautiskajā bioloģijas olimpiādē pārstāvēja Latviju, ieguva vienu sudraba un vienu bronzas medaļu, kā arī vienu atzinības rakstu.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina iesniegumu pieņemšanu no pirmsskolas vecuma bērnu likumiskajiem pārstāvjiem par bērnu reģistrēšanu rindā vispārējās pirmsskolas izglītības programmas (mācībām latviešu valodā) apguvei bērniem no pusotra gada vecuma Rīgas 62.pirmsskolas izglītības iestādē (Alīses ielā 19, Rīgā) un Rīgas 81.pirmsskolas izglītības iestādē (Grīvas ielā 11, Rīgā).

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina iesniegumu pieņemšanu no pirmsskolas vecuma bērnu likumiskajiem pārstāvjiem par bērnu reģistrēšanu rindā vispārējās pirmsskolas izglītības programmas apguvei bērniem no trīs gadu vecuma Rīgas 94. vidusskolas pirmsskolas grupās, kas atrodas Rīgā, Ozolciema ielā 26 un Rīgas 80. vidusskolas pirmsskolas grupās, kas atrodas Rīgā, Andromedas gatvē 11.

 

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) aicina praktiskās uzņēmējdarbības izglītībā iesaistītos skolotājus apgūt inovatīvas metodes Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas realizēšanā.

 

No 13. līdz 20. jūlijam Kazahstānas galvaspilsētā Astanā notika 45. Starptautiskā fizikas olimpiāde. Visi pieci skolēni, kas pārstāvēja Latviju, ir izcīnījuši godalgas: Rūdolfs Treilis (Rīgas 1. Valsts ģimnāzija), Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija) un Sergejs Blakunovs (Dauvgavpils krievu vidusskola-licejs) saņēma bronzas medaļas, bet Artūrs Bērziņš un Dāvis Zavickis (abi no Rīgas 1. Valsts ģimnāzijas)  – atzinības rakstus.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 25.jūlijā, 2014, 13:28
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv