Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Pirmdien, 25. augustā, plkst. 10.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde” (Amatu iela 3/5) Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane kopsapulcē uzrunās Rīgas pašvaldības kultūras centru, profesionālās ievirzes mūzikas, mākslas un sporta izglītības iestāžu, kā arī bērnu un jauniešu centru vadītājus.

 

Pēc apmācību programmas “Zinu! Protu! Varu! Iemaņas veiksmīgai saskarsmei” ieviešanas un projekta efektivitātes novērtējuma, tika sastādīti metodiskie materiāli.  Tiešraidē š.g. 26. augustā plkst. 12.00 NVO TV būs iespējas uzzināt par projekta realizēšanu un metodisko materiālu izmantošanu.

 

Ielūdz visus kluba biedrus uz sapulci, kura notiks 2014. gada 24. augustā plkst. 14.30 NVO namā, Laimdotas ielā 42 (uz Laimdotas un Ieriķu ielas stūra), Rīgā (satiksme ar autobusu nr. 16 un trolejbusu nr. 14 no centra; autobusu nr. 15 no Pļavniekiem , Ķengaraga), 207. telpā, 2. stāvā.

 

Piektdien, 22. augustā, plkst.12.00 Rīgas domes (Rātslaukums 1) otrā stāva vestibilā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs atklās tematisku izstādi „Sibīrijas bērni”.  Izstādē līdz 6.septembrim būs redzamas 16 planšetes ar informāciju par 1941.gada 14.jūnija izsūtījumu, Sibīrijas bērnu atmiņu fragmentiem, bērnības fotogrāfijām un unikālām fotogrāfijām no izsūtījuma vietām Sibīrijā.

 

Klajā nācis informatīvā vēstneša „NVO nama ziņas” 2014. gada septītais numurs. Izdevumā: intervija ar Sarkandaugavas attīstības biedrības valdes priekšsēdētāju Aliju Turlaju, gaidāmie pasākumi NVO namā, NVO aktualitātes.

 

Līdz 29. augustam visi, kas vēlas atbalstīt Latvijas bioloģiskos lauksaimiekus, regulāri no tiem iegādājoties pārtikas produktus, var pieteikt savu pilsētu dalībai palīgseminārā, kura mērķis ir praktiski demonstrēt, kā dibināt Tiešās pirkšanas pulciņu.

 

Rīgas kultūras un atpūtas centrā „Imanta” tiek realizēts projekts „Kaimiņ, nāc dejot!”, kura ietvaros dāmas un kungi labākajos gados aicināti iesaistīties īpaši senioriem piemērotās deju nodarbībās. Dalība ir bez maksas, nodarbības atsākas 21. augustā.

 

26. un 27. septembrī NVO namā, Laimdotas ielā 42, Biedrība „Sociālās Inovācijas Centrs”, realizējot  Mūžizglītības programmas Leonardo Da Vinči projektu „Aizraujošie IT rīki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”, piedāvā divu dienu apmācības speciālajiem pedagogiem.

 

8., 15. un 22. oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras un tautas mākslas centrs „Ritums” sadarbojoties ar biedrību „Teātris un Izglītība” projekta ietvaros rīko seminārus Rīgas iestāžu pedagogiem un sociālajiem darbiniekiem, kuru mērķis ir improvizācijas  teātra spēļu metodikas apguve.

 

Rīgas Latviešu biedrībā septembrī sāksies apmācību cikls, kurā piedalīties aicināti Latvijā dzīvojošie mazākumtautību pārstāvji. Bezmaksas apmācībās būs iespēja apgūt latviešu valodu, Latvijas vēsturi un likumdošanu. Apmācību cikls tiek rīkots Rīgas Latviešu biedrības  realizētā projekta “Vienība ir mūsu spēks” (Granta līguma Nr. 2013.EEZ/PP/2/MIC/010/028) ietvaros.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.augustā, 2014, 22:01
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv