Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Sakarā ar 2015. gada sagaidīšanas svinībām no 30. decembra plkst. 22.00 līdz 1. janvāra plkst. 15.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

 

Piektdien, 19. decembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar skolas direktori Annu Vladovu un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski svinīgi atklāja jaunizveidotās pirmsskolas izglītības grupas Rīgas 80.vidusskolā (Andromedas gatvē 11).

 

Klajā nācis informatīvā vēstneša „NVO nama ziņas” 2014. gada pēdējais - 11. numurs. Šoreiz izdevumā lasāma intervija ar vienu no labākajiem brīvprātīgajiem - Žani Paegli, sniegts neliels ieskats notikušo sarīkojumu norisēs, apkopoti gaidāmie pasākumi NVO namā un aktuāla informācija nevalstiskajām organizācijām, nobeigumā – apsveikumi un novēlējumi 2015. gadam.

 

Līdz 2015. gada 15. janvārim turpinās pretendentu pieteikumu iesniegšana Latvijas talantīgāko un spējīgāko jauniešu stipendiju konkursā „Latvijas Maksimālisti. Līdz decembrim visaktīvāk pārstāvētā konkursa kategorija ir sports un veselība – tajā saņemti visvairāk skolēnu video pieteikumi. Kopumā šobrīd ir saņemti jau vairāk kā 80 konkursa pieteikumi.

 

2014. gada 20. novembrī Latvijas Nacionālās Bibliotēkas telpās jau piekto reizi notika iedzīvotāju forums „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”.  

 

No 2015. gada janvāra līdz jūnijam Rīgā pašvaldība rīkos bezmaksas latviešu valodas un kultūras kursus trešo valstu valstspiederīgo skolēniem un pieaugušajiem (arī nepilsoņiem) projektā „Esam rīdzinieki!”.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina sabiedrības integrācijas konkursu nevalstiskajām organizācijām projektu īstenošanai 2015. gadā.  Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā  ir augsts iedzīvotāju līdzdalības un sadarbības līmenis, kā arī tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

 

Piektdien, 19. decembrī, plkst. 12.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar skolas direktori Annu Vladovu un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski svinīgi atklās jaunizveidotās pirmsskolas izglītības grupas Rīgas 80.vidusskolā (Andromedas gatvē 11).

 

Jau ceturto gadu pēc kārtas Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departaments finansiāli atbalsta biedrības „ Iļģuciema sievietes” organizēto Adventa un Ziemassvētku laika projektu „Notiesāto sieviešu psiholoģiskās spriedzes mazināšana un garīgā rehabilitācija Adventa laikā un Ziemassvētkos cietuma apstākļos” Iļģuciema cietumā.

 

Gada nogalē, no 16. līdz 23. decembrim Likteņdārza draugu alejai veltītā izstāde no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 būs apskatāma Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 6. Izstādes apmeklētāji aicināti iepazīties ar Likteņdārza tapšanas vēsturi, aplūkot fotogrāfijas un bruģakmens paraugus.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.decembrī, 2014, 12:26
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv