Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Trešdien, 8. oktobrī, plkst.15.30 Kaņiera ielā 15 uz informatīvo sanāksmi tiek gaidīti jaunievēlētie skolēnu pašpārvalžu līderi, kā arī esošie. Priecāsimies redzēt arī pašpārvalžu konsultantus, 2015. gadā ieplānots interesants projektu konkurss. Tikšanās laikā tiks apspriestas šī mācību gada izglītojošās aktivitātes un iespēja tikties ar vienu no www.triviums.lv pasniedzējām Sandru Krisbergu.

 

1. oktobrī NVO namā, Laimdotas ielā 42 (ieeja no Ieriķu ielas) aicinām uz pasākumu par godu  Starptautiskajai veco ļaužu dienai. Pasākumu organizē biedrība „Pūks un draugi” sadarbībā ar Valsts Sociālās aprūpes centra „Rīga” filiāli “Ezerkrasti” un mūziķi Aināru Ašaku.

 

28. septembrī  NVO nama telpās Latvijas Ukraiņu biedrību apvienība organizēja koncertu,  kas bija veltīts ukraiņu dzejnieka Mihaila Kocjubinska 160. gadadienai.

 

Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrs pilngadīgām personām  "Kastanis" īsteno projektu„Veselība, izglītība un radošums – rokrokā!” Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrs pilngadīgām personām "Kastanis" īsteno projektu „Veselība, izglītība un radošums – rokrokā!” Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

No 29. septembra līdz 5.oktobrim Eiropā un Latvijā notiks Veselības nedēļa 2014. Veselības nedēļas mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās un veselību veicinošās aktivitātēs. Veselības nedēļas aktivitāšu organizēšanā ir iesaistījušās arī NVO Sadarbības platformas organizācijas.

 

Atzīmēta NVO nama pirmā gada jubileja

2014. gada 26. septembris

25. septembrī Rīgas Nevalstisko organizāciju (NVO) namā notika svinīgs sarīkojums, atzīmējot nama pirmo darbības gada jubileju, kurā sumināja aktīvākās NVO organizācijas, kas rīko seminārus, tikšanās, koncertus un svinīgus pasākumus kā NVO pārstāvjiem, tā arī pilsētas iedzīvotājiem.

 

Trešdien, 1. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 aicinām uz praktisko semināru „Elektroniskās algas grāmatiņas – kas tas ir un kā to lietot?”. Šogad, 1. jūnijā stājās spēkā jauni noteikumi - ierastā papīra algas nodokļa grāmatiņa tika aizvietota ar elektronisko formātu.

 

1. oktobrī no plkst. 15.00 līdz 17.00 Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) aicina uzIdeju launagu par tēmu: “Bedres Rīgas namu pagalmos” eLPA birojā (Ģertrūdes iela 19/21-3).

 

10. un 11. oktobrī ikviens aicināts piedalīties izgudrojumu un inovāciju izstādē “MINOX2014”, kura notiks Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1. Izstādē var piedalīties visi, kam ir jauna, interesanta ideja – gan skolēni, gan jau pieredzējuši izgudrotāji. Jaunieši ir talantīgi un viņiem ir tehniski radošas idejas, kuras demonstrēt izstādē un rādīt citiem!

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 30.septembrī, 2014, 16:21
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv