Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Jau piekto gadu Vecmīlgrāvī (Meldru ielā) notiks Mīlgrāvja krastmalas svētki – šogad, 9. augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00, ikvienam svētku dalībniekam būs iespēja pārbaudīt savus spēkus un vērot citu varēšanas.

 

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde „Riekstiņš” (Riekstu iela 14), Iļģuciemā aicina jaunus audzēkņus divās speciālajās pirmsskolas izglītības programmās ar latviešu mācību valodu.

 

Jau tradicionāli ierasts, ka Rīgas svētku laikā lielākie pasākumi, svētku lielkoncerts un arīdzan uguņošana notiek 11. novembra krastmalā. Šogad iedzīvotāji un pilsētas viesi 15. augustā gaidīti pasākumā „Labdien, Rīga!”, lielkoncertā „Rīgas sirds” un aicināti uz krāšņu svētku uguņošanu, bet 16. augustā 11. novembra krastmalā apmeklētājus priecēs sarīkojums „Rīga dejo rokenrolu”.

 

Ir izsludināta pieteikšanās brīvprātīgo darbinieku apmācības semināram brīvā laika pavadīšanas bērniem Bērnu slimnīcā metožu apgūšanai. Projekta „Iesaisties, palīdzi un mainies! II” ietvaros 2015.gada 8.augustā plkst.10.00 Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā notiks piektais Bērnu slimnīcas Vecāku mājas brīvprātīgo darbinieku padziļinātas apmācības seminārs.

 

Rīgas kultūras un atpūtas centrā "Imanta" pēc vasaras brīvlaika tiek turpināts projekts „Prieks iepazīties!”, kura ietvaros dāmas un kungi labākajos gados aicināti iesaistīties īpaši senioriem piemērotās deju nodarbībās. Dalība ir bez maksas, un nodarbības atsākas 6.augustā. Aicināti gan esošie, gan jauni dalībnieki, pieteikšanās nav nepieciešama.

 

No 2015./2016. mācību gadā tiks mainīta „Skolēna e-kartes” pieteikšanās, saņemšanas un atjaunošanas kārtība. Tas saistīts ar to, ka paplašināsies „Skolēna e-kartes” izmantošanas iespējas, kā arī šī karte vienlaikus būs skolēna apliecība.

 

Cēsīs “Gaujaslīčos”, priežu meža un Gaujas ieskautā vietā, no 20. līdz 27. jūlijam notika viena no desmit Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītajām nometnēm bērniem no Latvijas un latviešu bērniem. Cēsīs piedalījās bērni, kas dzīvo Grieķijā, Kanādā, Zviedrijā, Norvēģijā, Krievijā, Vācijā, Īrijā un Lielbritānijā.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikties sabiedriskos ēdinātājus, konditorejas izstrādājumu un saldējuma tirgotājus tirdzniecībai „Rīgas svētki 2015” pasākumos 11. novembra krastmalā 15. un 16. augustā.

 

No 21. līdz 23. jūlijam Daugavpilī norisinājās Pulmonālās hipertensijas biedrības sabiedrības integrācijas projekts “Izglītojošas darbnīcas "Vienlīdzīgu iespēju ABC"”, kurās piedalījās 30 cilvēki ar invaliditāti un viņu tuvinieki.

 

Rīgas Centrālās bibliotēkas Daugavas filiālbibliotēka (Aviācijas ielā 15, tālr. 67848994) un Ķengaraga filiālbibliotēka (Maskavas ielā 271a, tālr.67262861) aicina krievu, baltkrievu, ukraiņu, igauņu un citu tautību pirmsskolas vecuma – 6-7 gadus vecus bērnus – uz draudzīgām sarunām, kurās kopā mēģināsim sākt sazināties latviešu valodā.

 

No 2011. līdz 2013. gadam 18 nevalstiskās organizācijas apvienojās ar mērķi sadarboties un popularizēt gan nevalstisko organizāciju darbu un pilsonisko līdzdalību, gan brīvprātīgo darbu ar saukli "Goda lieta būt brīvprātīgajam!".

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs izsludina pieteikšanos latviešu valodas kursos mācībām no augusta līdz novembrim. Sākot ar 2015. gada 27. jūliju  pieteikties varēs pa tālruņiem 67105579, 67105543 vai e-pastu Sandra.Cirule@riga.lv vai Daina.Kupca@riga.lv .

 

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes „Kurzeme” pirmais darbības gads pagāja attīstoties un pilnveidojoties. Arī  jūnijā, kad audzēkņi un darbinieki atpūtās un baudīja vasaru, iestādes teritoriju turpināja labiekārtot.

 

No 14. līdz 16. augustam Rīgas dome aicina rīdziniekus un pilsētas viesus apmeklēt Rīgas svētku plašās programmas pasākumus. Šogad svētki notiek Rīgas ostas 815. jubilejas zīmē.

 

42 Rīgas mūzikas skolu apvienotā simfoniskā orķestra jaunieši diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā ir uzaicināti piedalīties Starptautiskajā jauniešu mūzikas festivālā Lisabonā (Portugāle), kur tiek ielūgti talantīgākie jauniešu orķestri, kori, simfoniskie orķestri un ansambļi no visas pasaules.

 

Rīgas 259. pirmsskolas izglītības iestāde, Jāņa Grestes ielā 3 (Latgales priekšpilsēta), aicina elektroniskā rindā reģistrēt jaunus mazuļus no pusotra gada vecuma grupās mazākumtautības mācību programmas apguvei. 

 

28. jūlijā plkst. 18.30  Rīgas Futbolā skolas „Arkādijas” stadionā (Uzvaras bulv. 2) turpināsies jau vasaras sākumā iesāktā aktivitāte „Veselības un sporta pamati”, kad Izglītības, kultūras un sporta departaments nodrošina bezmaksas nodarbību visiem, kuri grib iemācīties pareizi vingrot.

 

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaciņa” aicina  pirmsskolas vecuma bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt mazuļus elektroniskajā sistēmā  brīvajām vietām  vispārējās pirmsskolas izglītības programmai mazākumtautību valodas grupās bērniem no 3 gadu vecuma.

 

Informējam, ka  elektroniskajā datu bāzē šobrīd  nav aktīvu rīdzinieku pieteikumu  3 brīvajām vietām Rīgas 192. pirmsskolas izglītības iestādē, tāpēc vecāki var reģistrēties rindā mazākumtautību grupās bērniem no pusotra gada vecuma.

 

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde „Kurzeme”, Slokas ielā 130, aicina vecākus reģistrēties rindā elektroniskajā sistēmā brīvajām vietām bērniem no pusotra gada vecuma. Iestādē tiek īstenota pirmsskolas izglītības programma latviešu valodā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 5.augustā, 2015, 14:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv