Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikties iedzīvotājus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus dalībai ikgadējā iedzīvotāju forumā „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, kas notiks 20. Novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3).

 

Trešdien, 22. oktobrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42, aicinām uz otro  nodarbību „Word un Powerpoint iespējas” semināru ciklā „Informācijas tehnoloģijas NVO darbā”. Otrajā tikšanās reizē tiks aplūkotas biežāk lietotās Microsoft Office programmas – Word un  PowerPoint.

 

Rīgas domes Labklājības departaments turpina bezmaksas publisko lekciju ciklu rīdziniekiem un aicina iedzīvotājus piedalīties lekcijā „Spēja rast personisku līdzsvaru starp garīgu un bioloģisku dzīvošanu pensijas vecumā”. Lekcija notiks 22.oktobrī no plkst.18.00 līdz 21.00 „Opera Hotel & Spa” konferenču zālē, Raiņa bulvārī 33.

 

25. oktobrī plkst. 11.00 Krišjāņa Barona muzejā, K. Barona ielā 3–5, notiks sestā tikšanās nodarbību ciklā „Oma šodien labā omā!” Dalību var pieteikt līdz 22. oktobrim. Nodarbības notiek bez maksas.

 

Svētdien, 26.oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 daudzdzīvokļu mājas pagalmā Aviācijas ielā 25 notiks Ķengaraga iedzīvotāju forums „Kopā savam pagalmam!”, kura mērķis ir sekmēt iedzīvotāju iniciatīvu un veidot ciešāku rīdzinieku sadarbību ar pašvaldības institūcijām kopīgai vides sakārtošanai.

 

Eiropas kultūras galvaspilsētas gadā, piedzīvojot pozitīvu force majeure, šogad gaismas festivāls Staro Rīga 2014 pirmoreiz piedāvās plašu ārvalstu mākslinieku darbu skati un vērienīgā līdzdalības akcijā aicinās ikvienu rīdzinieku iesaistīties pilsētas izgaismošanā. Gaismas festivāls Staro Rīga 2014 norisināsies piecu vakaru garumā – no 14. līdz 18. novembrim ik vakaru no plkst.18.00 līdz 23.00.

 

Iznācis informatīvā vēstneša „NVO nama ziņas” 2014. gada devītais numurs, kurā lasāms aicinājums piedalīties Rīgas iedzīvotāju forumā „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, intervija ar biedrības „Jauniešu brīvo interešu apvienība” vadītāju Sergeju Parvatkinu, apkopoti gaidāmie pasākumi NVO namā un NVO aktualitātes.

 

Sagaidot Starptautisko brīvprātīgo dienu, kas tiek atzīmēta 5. decembrī, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvjus pieteikt kandidātus titulam „Gada brīvprātīgais 2014”, kuru var saņemt ikviena fiziska persona, kas aktīvi iesaistās brīvprātīgo kustībā, veic brīvprātīgo darbu, kā arī ziedo savu laiku un prasmes sabiedriski lietderīgiem mērķiem.

 

9. un 10. oktobrī Rīgā notika  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta īstenotā projekta „Brīvprātīgā darba aktivitātes izglītības turpināšanai (VOLARE)” partneru tikšanās. Uz tikšanos bija atbraukuši projektā iesaistīti partneri no Spānijas - Hihonas, Lielbritānijas – Donkasteras un Šefīldas, Itālijas - Dženovas, Vācijas – Āhenas un Polijas - Sopotas, pārstāvot gan pašvaldības, gan skolas un nevalstiskās organizācijas.

 

Sākot ar pavasari, biedrība Latvijas Pilsoniskā alianses ir īstenojusi deviņus bezmaksas seminārus par vienkāršā ieraksta grāmatvedības rīku vadipats.lv. 21. un 22.oktobrī notiks pēdējās - desmitās - bezmaksas apmācības par e-rīku vadipats.lv.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.oktobrī, 2014, 12:17
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv