Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šodien, 22. septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski apsekoja  pirmsskolas izglītības iestādi ,,Kurzeme'' (Slokas ielā 130) un iepazinās ar jaunā bērnudārza darbību.

 

Rīgas 4. speciālā internātpamatskola īsteno projektu “Ikdiena lauku sētā”, un šī projekta laikā sākumskolas skolēni varēja viesoties Kandavas pagasta lauku sētā „Indāni”. Projekts „Ikdiena lauku sētā” tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

Trešdien, 24.septembrī, plkst. 11.00 Rīgas domes telpās, Rātsnamā (Rātslaukums 1),  Portretu zālē notiks preses konference, kurā informēs par Rīgā pirmo reizi notiekošo patriotisma mēneša sporta pasākumu „Lāčplēšu kross”.

 

Trešdien, 24. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 aicinām uz praktisko semināru „Dokumentu juridiskais spēks, izstrādāšana un noformēšana”. Seminārs palīdzēs nevalstisko organizāciju dalībniekiem apgūt iemaņas, kā sagatavot ikdienas darbā nepieciešamos dokumentus, gūt zināšanas par to juridisko spēku un noformēšanu, un iepazīstinās ar lietvedības kārtošanas pamatprincipiem.

 

Rīgas NVO nams atzīmē gada jubileju

2014. gada 19. septembris

Ceturtdien, 25. septembrī, plkst. 15.00 Laimdotas ielā 42 notiks svinīgs sarīkojums, atzīmējot Rīgas NVO (nevalstisko organizāciju) nama pirmā darbības gada jubileju. Pirms gada plašai sabiedrībai un apmeklētājiem savas durvis vēra NVO nams, piedāvājot nevalstisko organizāciju pārstāvjiem daudzveidīgas iespējas: tikties, darboties, gūt zināšanas, rast domubiedrus un veidot jaunas sadarbības formas.

 

Rīgas domes Konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos ir iepazinusies ar šogad veiktā pētījuma „Sabiedrības integrācija Rīgā” rezultātiem. Rīgas iedzīvotāju viedokli dažādos jautājumos izzināja Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS.

 

Pirmdien, 22. septembrī, plkst.11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski apsekos  pirmsskolas izglītības iestādi ,,Kurzeme'' (Slokas ielā 130) un iepazīsies ar jaunā bērnudārza turpmāko darbību.

 

Klajā nācis informatīvā vēstneša „NVO nama ziņas” 2014. gada astotais  numurs. Sagaidot Rīgas NVO nama 1. darbības gada jubileju, izdevumā lasāma intervija ar RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO atbalsta sektora vadītāju Dzintaru Koku, apkopoti gaidāmie pasākumi NVO namā un NVO aktualitātes.

 

Jau 25. septembrī Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā ikkatram būs iespēja aplūkot biedrības „Gaismas stars”, kas ir atbalsta grupa personām ar garīgās veselības traucējumiem un viņu tuviniekiem, rīkotā mākslas projekta „Sava istaba” izstādi „Adhēzija”.

 

Šovasar Rīgas pašvaldība kopumā līdzfinansējusi 327 nometnes bērniem un jauniešiem, kurās kopumā pabijuši 12218 dalībnieki. Pērn vasaras brīvlaikā notikušas 306 nometnes 11770 bērniem. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 18. septembrī, iepazinās ar departamenta sagatavoto pārskatu par nometņu skaita dinamiku pēdējos gados, kas liecina, ka nometņu skaits un tām atvēlētais finansējums palielinās.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.septembrī, 2014, 16:28
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv