Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šī gada 28. novembrī Finansiālā atbalsta nometņu organizēšanai piešķiršanas komisija izskatīja skolēnu ziemas brīvlaikā plānoto bērnu un jauniešu nometņu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas.

 

Pirmajā Adventē Rīgas iedzīvotāji aicināti piedalīties Rīgas galvenās svētku egles iedegšanas svinībās un Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa atklāšanas pasākumā Doma laukumā, kā arī visi gaidīti koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos.

 

Trešdien, 3. decembrī,  no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO nama 128. telpā, Laimdotas ielā 42  (ieeja no Ieriķu ielas) aicinām uz praktisko semināru „Dokumentu pārvaldība NVO darbā un ES projektos”.  Semināru vadīs Valsts Administrācijas skolas lektore, dokumentu un arhīvu pārvaldības eksperte Mg. sc. Ilga Robežniece.

 

E- punkts ir Latvijā vēl nebijis pakalpojums – vietne, kurā vienuviet atrodama informācija, kas ir svarīga bērnu ar speciālām vajadzībām vecākiem, pedagogiem un speciālistiem, kas strādā ar šiem bērniem.

 

Pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, jauniešu organizācijas, jaunieši un citi interesenti aicināti pieteikties Informatīvajam semināram par Strukurēto dialogu 8. decembrī no plkst.10.30 līdz plkst. 13.30 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28 un 10. decembrī  no plkst.14.30 līdz plkst.17.30 Salacgrīvas novada jaunatnes iniciatīvu centrā „Bāka”, Sila ielā 2, Salacgrīvā.

 

No  1. līdz 12. decembrim Rīgas Teikas vidusskola savās telpās rīko labdarības pasākumu „Būsim kopā!”.  Pasākums ir veltīts Tukuma dzīvnieku patversmes iemītnieku aprūpei un atbalstam.

 

Pasaule pastāvīgi mainās, maināmies mēs paši, arī etnisko jautājumu mainība daudzu gadsimtu griežos ir aktuāla līdz pat šodienai. Tā ietekmē gan savstarpējās cilvēku un kopienu attiecības, gan valsts ekonomiku, gan valsts starptautiskās pozīcijas.

 

2014. gada iedzīvotāju forums  „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara !” notika 20. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3). Tajā, kā ik gadu, tikās nevalstisko organizāciju un pašvaldības pārstāvji un aktīvie rīdzinieki, lai kopīgi risinātu Rīgas iedzīvotājiem aktuālos jautājumus un parakstītu Rīgas pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandu.

 

Klajā nācis informatīvā vēstneša „NVO nama ziņas” 2014. gada desmitais numurs. Šoreiz izdevumā lasāma intervija ar Latvijas Ukraiņu biedrību savienības vadītāju Ludmilu Belincevu, sniegts neliels ieskats piektā Rīgas iedzīvotāju forumā„Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”norisēs,apkopoti gaidāmie pasākumi NVO namā un NVO aktualitātes.

 

15. novembrī savu darbību uzsāka starpkultūru integrācijas klubs "Kultūršarms" ar mērķi palīdzēt  integrēties latviskajā vidē mazākumtautību pārstāvjiem, nepilsoņiem un atklātu citu kultūru spilgtākās iezīmes un arī slēptās, neredzamās kultūras šķautnes. Kluba pasākumi veicinās starpkultūru dialoga veidošanos un latviešu valodas apguvi un lietošanu. 

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 28.novembrī, 2014, 13:31
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv