Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

15. novembrī savu darbību uzsāka starpkultūru integrācijas klubs "Kultūršarms" ar mērķi palīdzēt  integrēties latviskajā vidē mazākumtautību pārstāvjiem, nepilsoņiem un atklātu citu kultūru spilgtākās iezīmes un arī slēptās, neredzamās kultūras šķautnes. Kluba pasākumi veicinās starpkultūru dialoga veidošanos un latviešu valodas apguvi un lietošanu. 

 

20. novembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” tika pasniegtas Gada balvas interešu izglītībā, un jau 15 gadu pēc kārtas tika sumināti labākie interešu izglītības audzēkņi, kolektīvi un pedagogi. Šogad balvu nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā” saņēma Rīgas Lietuviešu vidusskolas muzeja pedagogs, direktore Broņislava Aldona Treija un Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” raķešu modelisma pulciņa vadītājs Roberts Brīvnieks.

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs aicina pedagogus un izglītības iestāžu vadītāju vietniekus, kuri plāno karjeru turpināt kā vispārizglītojošās skolas direktori vai kā pirmsskolas izglītības iestādes  vadītāji  pieteikties projektam „Perspektīvo izglītības iestāžu vadītāju profesionālā pilnveide”.

 

Latvijas Mazturīgo Atbalsta organizācija „Dace” jau vienpadsmito  gadu aicina uz bērnu invalīdu mākslas darbu izstādi „Pasaule ap mani”. Izstādes darbi skatāmi  līdz 1. decembrim NVO nama 2. stāva gaitenī.

 

Šobrīd, 20. novembrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā jau piekto gadu pēc kārtas notiek Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizēts forums "Rīga dimd, iedzīvotāji runā, domā, dara!" Arī tie rīdzinieki, kuri klātienē nepiedalās forumā, tā gaitu var vērot savos datoros, ko nodrošina tiešsaiste. Lai notiktu savienojums, jāspiež šeit - foruma tiešsaiste.

 

Trešdien, 26. novembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 aicinām uz praktisko semināru „Rezultatīvas komunikācijas prasmes”, kas ir turpinājums septembrī uzsāktajai sarunai par mentoringu NVO darbībā.  Semināra gaitā nevalstisko organizāciju pārstāvjiem būs iespēja attīstīt savas komunikācijas prasmes, spēju pielāgoties dažādiem apstākļiem un sarunas partneriem, lai sasniegtu sev vēlamo rezultātu.

 

Ceturtdien, 20. novembrī, plkst. 10.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3) notiks iedzīvotāju forums „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara !”, kas šogad tiek organizēts jau piekto gadu pēc kārtas.

 

Rīgas domes Labklājības departaments turpina veiksmīgi aizsākto apmācību projektu vecākiem „Vinnija Pūka skola”, un visus interesentus aicina apmeklēt pēc skaita jau trešo „Vinnija Pūka skolas” bezmaksas lekciju - „Astma. Kā ar to sadzīvot?”

 

Trešdien, 19. novembrī,  no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO nama 128. telpā, Laimdotas ielā 42  (ieeja no Ieriķu ielas) aicinām uz semināru „Finansējuma piesaistes iespējas Borisa un Ināras Teterevu fondā”. 

 

Lai veicinātu Rīgas interešu izglītības attīstību, tās popularizēšanu, bērnu un jauniešu spēju un talantu novērtēšanu, kā arī kvalitatīvu pasākumu organizēšanu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt projektus interešu izglītības jomās.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.novembrī, 2014, 19:33
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv