Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas bērnus vecāki var pieteikt vasaras nometnēm(377)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Nometnes Rīgas bērnus vecāki var pieteikt ...

2013. gada 18. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina vecākus pieteikt savus bērnus vasaras nometnēm. Jau šobrīd ir iespējams izvēlēties bērna dalību kādā no piedāvātajām vasaras nometnēm, sazinoties ar nometņu vadītājiem pa kontakttālruņiem, kas pieejami nometņu sarakstā interneta vietnē www.e-skola.lv sadaļā “Aktuāli” vai  šeit. Vasaras nometnes tiek organizētas, lai bērni un jaunieši interesanti un lietderīgi pavadītu brīvo laiku, iegūtu jaunas prasmes, zināšanas un draugus. 

Nometnes tiek rīkotas dažādām vecuma grupām. Šogad, līdzīgi kā iepriekšējos gados, tiek organizētas tematiski daudzveidīgas dienas un diennakts nometnes, kas ļauj vecākiem izvēlēties savam bērnam piemērotāko nometnes norises vietu, laiku un ilgumu. Nometņu izmaksas ir atkarīgas no to atrašanās vietas, programmas, tajās plānotajām aktivitātēm, kā arī ēdināšanas un piedāvātajiem sadzīves apstākļiem. Minētājā sarakstā pieejamās nometnes līdzfinansē Rīgas pašvaldība.

Pirms vecāki piesaka savu bērnu kādā konkrētā nometnē, viņiem ir tiesības zināt, vai nometnes vadītājam ir obligāti nepieciešamā apliecība, ka viņš ir apguvis Izglītības un zinātnes ministrijas akreditētu bērnu un jauniešu nometņu vadītāju kursu programmu un saņēmis attiecīgu apliecību. Tāpat arī vecāki drīkst interesēties par nometnes vadītāja pieredzi darbā ar bērniem, jauniešiem un var iepazīties arī ar nometnes programmu, tās plānojumu pa dienām.

Lai bērns varētu piedalīties nometnē, ir jānoslēdz līgums ar nometnes organizētāju par dalībnieka uzņemšanu, jāaizpilda speciāla anketa, kurā jānorāda dažādas ziņas par dalībnieku, kā arī jāiesniedz izziņa par bērna veselības stāvokli no primārās veselības aprūpes ārsta. 

Pirms došanās uz nometni vēlams noskaidrot informāciju par lietām, kuras ir nepieciešamas dalībniekam ņemt līdzi, kā arī uzzināt, kā tiek organizēta dalībnieku nokļūšana nometnes vietā un atgriešanās atpakaļ no tās. Tāpat vecākiem jānoskaidro precīza nometnes adrese, kontakttālruņu numuri nometnes norises laikā, kā arī, kādi sadzīves apstākļi tiek nodrošināti nometnē.

Foto: Mārtiņš Plūme, www.pluume.lv 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

Kristīne 18/04/2013 15:08
 

Vai lūdzu varētu norādīt precīzu intreneta vietnes adresi, kur meklējams nometņu saraksts. Jo es nespēju atrast sadaļu "Aktuāli". Iespējams, ka skatos virsū, bet neredzu.

admin 18/04/2013 16:06
 

Sadaļu AKTUĀLI var redzēt tieši pa labi pie raksta, ja tas nav atvērts lasīšanai.
Saraksts ir pievienots arī rasktā - zem vārdiņa ŠEIT pirmajā rindkopā.

Dace, dacuka27@inbox.lv 18/04/2013 19:02
 

Vai ir iespējams kaut kur redzēt, cik maksā katra nometne? Vai ir jāapzvana visu nometņu vadītāji? Un pēc nometņu nosaukumiem ne visur var nojaust nometnes tēmu.

Inta, elgato@inbox.lv 19/04/2013 08:51
 

Nav nometnes tēmas vai apraksta, nav cenas un nometnes darba laika. Lūdzu papildiniet informāciju.

admin 19/04/2013 10:23
 

Izvēloties nometni vajadzētu atsijāt:
1. tās nometnes, kas atrodas tuvāk dzīves vietai;
2. tās nometnes, kas atbilst bērna vecumam;
3. tās nometnes, uz kurām bērni izbrauc uz kādu laika periodu un tās, kurās bērni paliek tikai no plkst. 9.00 līdz 17.00.
Atliks pāris nometņu vadītāji, kuriem piezvanīt un precizēt pieteikšanos.

patiesiba 19/04/2013 16:28
 

80% no nometnēm nav reģistrētasm atkal nelegāli? par ko tiek piešķirts līdzfinansējums no RD?

 
Pēdējo reizi atjaunota 24.jūlijā, 2017, 17:47
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv