Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Pusgada laikā īstenots projekts „Esam rīdzinieki!”

Teksta izmērs: A A A

 

2015. gada 30. jūnijs

Ar vairāku aktivitāšu īstenošanu, tajā skaitā latviešu valodas un kultūras kusu norisi, informatīvi izglītojošiem pasākumiem, brīvprātīgo tīkla izveidi, pusgada laikā īstenots projekts „Esam rīdzinieki!”, kurā mācības kursos pabeidza 113 pieaugušie un 37 skolēni.

No 2015. gada janvāra līdz jūnijam Rīgā pašvaldība projekta „Esam rīdzinieki!” ietvaros rīkoja bezmaksas latviešu valodas un kultūras kursus trešo valstu valstspiederīgajiem, no kuriem 50 pieaugušie kārtoja valsts pārbaudes eksāmenu Valsts izglītības satura centrā, lai iegūtu dokumentu, kas apliecina latviešu valodas prasmes līmeni.

Līdztekus valodas kursiem projekta dalībnieki devās pieredzes apmaiņas braucienos uz Ventspili un Daugavpili, kā arī ekskursijā uz Liepāju, viesojās arī maizes ceptuvē „Lāči”, Rīgas Porcelāna muzejā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, iesaistoties radošajās darbnīcās un iepazīstot Latvijas vēsturi, kultūras mantojumu un tradīcijas. Projekta dalībniekiem bija iespēja piedalīties mācību ekskursijā „Ievērojamākās vietas Rīgā”, kā arī apmeklēt teātra izrādes.

Projekta īstenošanas gaitā tapa arī informatīvas materiāls - Rīgas pašvaldības sniegto pakalpojumu rokasgrāmata (ceļvedis) ārzemniekiem.

 Projekta īstenošanas statistika. (4.56 MB)

Projektu „Esam rīdzinieki!” īsteno Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda (75%) un valsts budžeta līdzekļu (25%) finansējumu.

Trešo valstu projekta logo.png

 
 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.marts, 2018, 09:44
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv