Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas NVO namā  atzīmēs Starptautisko Brīvprātīgo darba dienu

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD NVO nams Rīgas NVO namā  atzīmēs Star...

2013. gada 2. decembris

Ceturtdien, 5. decembrī, kad tiek atzīmēta Starptautiskā Brīvprātīgo darba diena, Rīgas NVO namā (Laimdotas iela 42) no plkst. 13.00 līdz plkst. 21.00 gaidīts ikviens interesents, tajā skaitā gan jaunieši un pieaugušie, gan seniori, lai apmeklētu lekciju „Uzzini par brīvprātīgo darbu”, iesaistītos komandas darba veicinošās spēlēs, kā arī, lai piedalītos radošajās darbnīcās.

Jau no plkst. 13.00 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt „brīvprātīgais.lv” vadīto lekciju „Uzzini par brīvprātīgo darbu”, kurā varēs uzzināt par to, kas ir brīvprātīgo darbs, kādi ir brīvprātīgo darba principi un kur meklēt iespējas iesaistīties brīvprātīgo kustībā. Lekcijas laikā paredzēta arī viktorīna ar pārsteiguma balvām. Savukārt, Izglītības un zinātnes ministrija prezentēs tikko veiktās aptaujas „Latvijas brīvprātīgā portrets” datus un aicinās iesaistīties diskusijā – kāpēc un kā kļūt par brīvprātīgo.  

Šajā pašā laikā apmeklētāji tiek aicināti iesaistīties biedrības „Iekļaujoties pasaulē” organizētajā spēlē, kas veicina komandas veidošanos.  Spēlē tiek gaidīti jaunieši ar īpašām vajadzībām, kā arī viņu vienaudži, kuri vēlās būt viņiem draugi un kopīgi darboties.

Pasākuma laikā no plkst. 15.00 apmeklētāji aicināti iesaistīties radošajās darbnīcās, kur līdztekus informācijai par brīvprātīgo darbu, varēs piedalīties Ziemassvētku dāvanu tapšanā,  īpašu medaļu radīšanā, kā arī kolāžas un mandalas veidošanā. Vienā no darbnīcām īpaši gaidīti seniori, lai saņemtu informāciju par senioru iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā, kā arī, lai piedalītos Ziemassvētku dāvanu tapšanā - krūžu pagleznošanā. 

Pēcpusdienā no plkst. 17.00 pasākuma dalībnieki varēs tikties ar vairākām brīvprātīgā darba organizēšanas biedrībām, iepazīt to darbu, uzklausīt nākotnes plānus un ieceres un uzzināt par iesaistīšanos kādā no biedrībām.

Visas dienas garumā NVO namā būs skatāma arī fotoizstāde, kurā eksponēti brīvprātīgā darba dažādās aktivitātēs fiksētie foto mirkļi. Izstādē savus darbus eksponējušas 16 biedrības.  

Šoruden atklātajā NVO namā pirmo reizi tiek rīkots vērienīgs Starptautiskās Brīvprātīgā darba dienas atzīmēšanas pasākums, kuru atbalsta un rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Radošo apvienību jauniešiem „Trepes”, Biedrību „brīvprātīgais.lv”, Biedrību „Iekļaujoties Pasaulē”, Jaunatnes organizāciju apvienību „IMKA Latvija” un Biedrību „Rīgas aktīvo senioru alianse”.

 Pasākuma programma

Papildinformācija par pasākumu pieejama Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektorā, tālr.: 67848902, kā arī interneta vietnē www.iksd.riga.lv sadaļā „NVO nams”.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 25.aprīlī, 2018, 11:41
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv