Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Laika posmā no 7. aprīļa līdz 28. decembrim Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde „Mežaparks” īstenos projektu „Kanisterapija bērniem ar īpašām vajadzībām”. Projekta laikā iestādes audzēkņiem būs alternatīva iespēja paralēli ikdienas nodarbībām apgūt jaunas zināšanas, kas veicinātu audzēkņu fizisko attīstību un bagātinātu emocionālo pieredzi.

 
 

Lieldienu svinības Rīgā

2014. gada 17. aprīlis

Lieldienās Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti apmeklēt  koncertus, pasākumus ģimenēm ar bērniem, radošās darbnīcas un izstādes, kas notiks dievnamos, kultūras centros, muzejos, parkos un laukumos Rīgas centrā un apkaimēs. Svētku programma sāksies jau no 16. aprīļa ar Lieldienu ieskaņas pasākumiem un risināsies līdz pat 21. aprīlim, piedāvājot apmeklētājiem svētkus kā garīgās, tā arī tautiskās noskaņās.

 

23. aprīlī  no plkst. 14.00 – 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 (ieeja no Ieriķu ielas) aicinām uz praktisko semināru „NVO vienkāršā ieraksta grāmatvedība: reģistru vešana un finanšu pārskata sastādīšana”. Semināru vadīs grāmatvedības konsultante Sandra Laķe.

 

16. aprīlī NVO namā notika pirmā nodarbība apmācību ciklā „Projektu vadība: no idejas līdz veidlapai – četras lapas” projektu vadības ekspertes Ineses Vaivares vadībā. Nodarbības tēma bija „Projekta ideja”.

 

12. aprīlī NVO nama telpās notika konference – diskusija un koncerts „Kultūra apvieno tautas”. Pasākumu rīkoja Latvijas baltkrievu savienība. Pasākuma mērķis bija aktivizēt pārrobežu baltkrievu sabiedrisko organizāciju sadarbību un paplašināt Latvijas –  Baltkrievijas starpetnisko dialogu.

 

Sestdien, 19. aprīlī, plkst. 14.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 notiks izstādes „No Krievu nama mākslinieku asociācijas kolekcijas” atklāšana. Izstādi organizē biedrība „Krievu klubs”. Mākslinieku darbi ikvienam interesentam būs apskatāmi no 19. aprīļa līdz 19. maijam.

 

Trešdien, 23. aprīlī, Laimdotas ielā 42, NVO nama 205. telpā no plkst. 10.00 līdz 11.30 notiks diskusija „Grāmatas un kultūrdialogs”, kuras laikā dalībnieki runās par grāmatas būtisko lomu Rietumu kultūrā un tās devumu Latvijas kultūrtelpā - no vienas puses, izceļot grāmatu kā zināšanu un informācijas nesēju, no otras puses, uzsverot grāmatas lomu kultūru daudzveidības iepazīšanā.

 

Otrdien, 15. aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar pašvaldības uzņēmumu „Rīgas satiksme” un „Rīgas karte” vadību tikās ar vairāku uzņēmumu pārstāvjiem, lai spriestu par papildus priekšrocību piešķiršanu „Rīdzinieka kartes” turētājiem.

 

Tradicionālā Bibliotēku nedēļa Rīgas Centrālajā bibliotēkā (RCB), tāpat kā visās Latvijas un daudzās pasaules bibliotēkās, šogad norit no 22. līdz 26. aprīlim. Mūsu Bibliotēku nedēļas moto sasaucas ar gada devīzi „Bibliotēkas – Rīgai” jeb veltījums 2014. gada kultūras galvaspilsētai.

 

Tuvojas Lieldienas un Radošās apvienības jauniešiem „TREPES” brīvprātīgie apciemos 420 vientuļos ļaudis ar mērķi iepriecināt svētkos un izdzīvot kopā Lieldienu tradīcijas.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
       
 
Pēdējo reizi atjaunota 17.aprīlī, 2014, 19:17
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv