Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Nākamnedēļ noslēgsies Ditas Balčus teātra ar RDIKSD līdzfinansētais teatrāli sociālais integrācijas projekts "Izrādes "Re:Atmoda" veidotāji aicina uz sarunu". Šogad projekts jau noticis sešās Rīgas skolās, dodot iespēju satikties latviešu un mazākumtautību vidusskolniekiem, lai kopīgi noskatītos izrādi un piedalītos žurnālista moderētā diskusijā.

 

Aicinām 10. oktobrī plkst.15.00 līdzdarboties dažādu kultūru dziesmas, dejas un mākslas performancēs „Tolerances kultūra”, kas notiks Modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”.

 

Jau astoto gadu Rīgas dome aicina iedzīvotājus pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumam „Gada rīdzinieks 2015”. Laureātus paziņos 18.novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, kad notiek Rīgas domes svinīgā sēde.

 

7. oktobrī NVO namā notika pirmā nodarbība apmācību ciklā „Projektu vadība: no idejas līdz veidlapai – četras lapas” projektu vadības ekspertes Ineses Vaivares vadībā. Nodarbības tēma bija „Projekta ideja”.

 

Rīgas domes Labklājības departaments aicina Rīgas pilsētas iedzīvotājus izmantot iespēju 17.oktobrī un 24. oktobrī bez maksas apmeklēt veselīga uztura nodarbības un fitnesa treniņus, kas jo īpaši noderīgi būs tieši sēdoša darba veicējiem.

 

Šā gada 13. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 20.00 Latvijas Kultūras akadēmijā, Ludzas ielā 24, 5. aud. biedrība “homo ecos:” aicina piedalīties seminārā par videi draudzīgu pasākumu organizēšanu. Pasākumu apmeklēt aicināti augstskolas studenti un mācībspēki, Latvijas pašvaldību kultūras iestāžu pasākumu organizētāji, biznesa sektora un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kā arī citi interesenti.

 

Sestdien, 24. oktobrī, plkst. 11.00 NVO namā (Rīgā, Laimdotas ielā 42) notiks Rīgas Senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās svētki „Katru zelta rudentiņu – 2015”. Sadziedāšanās svētki ir Rīgas domes atbalstītā Latvijas Pensionāru federācijas projekta „Katru zelta rudentiņu” noslēgums.

 

Oma šodien labā omā – 2!

2015. gada 7. oktobris

Turpinās Krišjāņa Barona muzeja organizētais nodarbību cikls „Oma šodien labā omā!” Projektā aicināti piedalīties Rīgas seniori (vectētiņi un vecmāmiņas) un Rīgas skolu jaunāko klašu audzēkņi, lai, tiekoties reizi mēnesī, gūtu dzīves pieredzi un saņemtu dzīvesprieku.

 

6. novembrī plkst.14.00 Rīgas Austrumu izpilddirekcija aicina visus interesentus piedalīties Maskavas forštates iedzīvotāju forumā. Forums notiks Latvijas Kultūras Akadēmijas telpās, Ludzas ielā 24, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju forumi” ietvaros.

 

No  12.oktobra no plkst. 17.00 līdz 20.00 (pirmdienās)  Bērnu un jauniešu centrā „IK Auseklis”, Silciema ielā 3, (Juglā) notiks nodarbības pieaugušajiem „Ādas mākslinieciskā apdare”.

 

17. oktobrī plkst.10.00 Nometņu ielā 31notiks cikla otrā nodarbība senioriem „Dzīvosim veselīgi - dzīvosim radoši!”. Ieeja - bez maksas. Semināru vadīs Kristīne Arāja.

 

Pirmdien, 19. oktobrī, no plkst. 18.00 līdz 20.00 nevalstisko organizāciju biedri un ikviens interesents aicināts uz NVO namu, Laimdotas ielā 42 (ieeja no Ieriķu ielas), kur notiks tikšanās – diskusija „Kas ir sadarbības tīkls – saistības vai iespējas?”

 

Rīgas 36. pirmsskolas izglītības iestādē, Lugažu ielā 8 (filiāle arī Katrīnas dambī 22), Rīgā, var reģistrēt bērnus no 3 gadu vecuma brīvajām vietām ar latviešu (6 vietas) un mazākumtautību (9 vietas) mācību valodu.  

 

Eiropas gada attīstībai 2015 ietvaros vairāk nekā 30 vietās Latvijā tiks demonstrētas dokumentālās filmas “Ar domu par labāku pasauli” un “Senegāla. Džamagenas stāsts”, kas vēsta par ekonomisko, ekoloģisko un sociālo situāciju jaunattīstības valstīs.

 

Mēneša beigās, no 23. līdz 25. oktobrim, Rīgā norisināsies jauniešu daiļrades starptautiskais festivāls „Baltijas un Ukrainas rītausmas”. Festivālā pulcēsies ukraiņi no Latvijas, kā arī viesi no Ukrainas, Slovēnijas, Igaunijas un Lietuvas. Festivāla apmeklētājiem būs iespēja iepazīt ukraiņu kultūru, valodu un tradīcijas. Tā mērķis ir veicināt ukraiņu kultūras mantojuma un identitātes saglabāšanu, sekmēt tradīciju un folkloras attīstību, kā arī tās popularizēt.  

 

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde „Margrietiņa”, Slokas ielā 126, Rīgā, grupā ar mazākumtautību apmācību valodu no 3 gadu vecuma var uzņemt 5 bērnus. 

 

Latvijas Ukraiņu biedrību apvienība aicina bērnus un jauniešus piedalīties radošo darbu konkursā „Vēstule Svētajam Mikolajam”. Radošo darbu konkursa galvenais mērķis ir rosināt, lai bērni un jaunieši izzinātu un pilnveidotu savu priekšstatu par Ukrainas kultūrvēsturi, attīstītu savas attieksmes un spriedumu veidošanu un spētu saskatīt ētiskas vērtības.

 

Rīgas 232. pirmsskolas izglītības iestāde (Ziemeļu rajons, Augusta Dombrovska iela 87)  aicina  pirmsskolas vecuma bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt mazuļus elektroniskajā sistēmā  brīvajām vietām  mazākumtautību vispārējās pirmsskolas izglītības programmai bērniem no 3 gadu vecuma (2 vietas) un pirmsskolas izglītības programmai (latviešu plūsma) no 3 gadu vecuma (2 vietas).

 

Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus līdz 31. oktobrim iesniegt iesniegumus pabalstam izglītības ieguves atbalstam, saskaņā ar Rīgas domes 15.01.2013. saistošajiem noteikumiem Nr.202 „Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu un sociālajiem pabalstiem Rīgas pilsētas pašvaldībā”.

 

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi (LJP), Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) aicina pašvaldības piedalīties konkursā „Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016”, kurā tiks noskaidrota svarīgāko jaunatnes pasākumu norises pilsēta nākamajā gadā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 9.oktobrī, 2015, 15:45
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv