Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Ielūdz visus kluba biedrus uz ārkārtas sapulci, kura notiks 2014. gada 3. augustā plkst. 14.30 NVO namā, Laimdotas  ielā 42 (nams atrodas uz Laimdotas un Ieriķu ielas stūra), Rīgā (satiksme ar autobusu nr. 16 un trolejbusu nr. 14 no centra; autobusu nr. 15 no Pļavniekiem, Ķengaraga). Sapulce notiks 205. telpā 2. stāvā.

 

Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrs pilngadīgām personām  "Kastanis" aicina iedzīvotājus piedalīties projektā „Veselība, izglītība un radošums -  rokrokā”. Nodarbības notiek Dienas centrā, Lomonosova ielā 1/19. Dalība visos pasākumos – bez maksas. Ierodoties uz visām nodarbībām, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

Trīs dienu garumā, no 15. līdz 17. augustam, "Rīgas svētku 2014" organizatori ielūdz ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi apmeklēt kādu no kultūras, mākslas un sporta notikumiem, kas kā krāsaina virtene vīsies cauri Rīgas centram un Vecrīgai līdz pat tālākām apkaimēm.

 

Rīgas svētku laikā, 16. augustā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls „Nissan Norde Cartoon rallijs”. Braucamrīku festivālu veidos vairākas daļas, proti, atklāšana, komandas prezentācija, veiklības brauciens – sacensības, dažādi konkursi, svinīgā uzvarētāju apbalvošana un parāde laukumā pie Kongresu nama.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikties pretendentus 21 sabiedriskās ēdināšanas un 10 konditorijas izstrādājumu un saldējuma tirdzniecības vietām „Rīgas svētku 2014” norises laikā 16. augustā un 5 sabiedriskās ēdināšanas un 10 konditorijas izstrādājumu un saldējuma tirdzniecības vietām 17. augustā.

 

Trešdien, 30. jūlijā, plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un Ziemeļu izpilddirektors Sergejs Hristoļubovs apmeklēs Vecāķu pludmali, lai apskatītu tikko atjaunotos volejbola laukumus. Amatpersonas arī pārbaudīs, kādā stāvoklī atrodas pārējā peldvietas infrastruktūra, tostarp bērnu rotaļlaukumi un āra trenažieri.

 

No 15. līdz 17. augustam Rīga savu 813. dzimšanas dienu svinēs atšķirīgāk, nekā ir pierasts – tā negaidīs dāvanas, bet pati apdāvinās viesus. Ap 100 svētkiem veltītos pasākumos trīs dienās vairāk nekā 5550 norišu dalībnieki gan pilsētas centrā, gan apkaimēs radīs emociju tiltusstarp svētku dalībniekiem un apmeklētājiem, mākslu, mūziku, teātri un kustību prieku visdažādākajās izpausmēs.

 

Iepazīšanās ar Latvijas dabu, latviešu valodas izkopšana, tradīciju, jaunu radošu, sportisku un praktisku prasmju apgūšana - tas viss bija iespējams vienuviet 10 dienu laikā nometnē „Pie Sprīdīša” Amatas novada  Drabešu pagasta Apneros ainaviskā Gauča ezera krastā.

 

2014. gada 21. augustā mecenāta Augusta Dombrovska celtajā un šobrīd renovētajā Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” Latvijas pedagogi aicināti uz 15. skolotāju kongresu „Tautas tradīcijas nacionālas izglītības saturā”.

 

NVO nama kolektīvs laipni aicina ikvienu, kam ir kāds telpaugs, kuram īsti vairs nav vietas un ir nepieciešamas jaunas mājas, iesaistīties akcijā „Apzaļumosim NVO namu!”. 

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 1.augustā, 2014, 13:57
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv