Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Notiks Rīgas iedzīvotāju forums

2015. gada 30. novembris

Trešdien, 2. decembrī, plkst. 10.00 „Radisson Blu HotelLatvija”konferenču telpās (Elizabetes iela 55) sāksies ikgadējaisRīgas iedzīvotāju forums „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”. Foruma dalībniekus uzrunās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir Rīgas domes iestāde, kas īsteno pašvaldības politiku izglītības, kultūras, sporta nozarē un darbā ar jaunatni. Aicinām pieteikties vakantajam amatam: Juridiskās nodaļas jurists.

 

Trešdien, 2. decembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 aicinām uz pirmo nodarbību semināru ciklā „Excel no A līdz Z”. Trīs semināru ciklā tiks aplūkota bieži lietotā Microsoft Office programma Excel.

 

Pirmajā Adventē, 29. novembrī, Rīgas iedzīvotāji un viesi gaidīti Doma laukumā, kur plkst. 17.00 svētku egli iedegs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, un klātesošos ar koncertprogrammu priecēs bērnu vokālās studijas „Knīpas un Knauķi” dziedātāji, tubu kvartets „Magic 4”, solisti Kristīne Zadovska, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa un Andris Ērglis, izdziedot popūriju no Jāņa Lūsēna un Ineses Zanderes mūzikla „Sniega karaliene”. 

 

Ar Sandija Semjonova un Kārļa Lesiņa filmām un diskusijām 30. novembrī plkst. 18.00 Rīgā kinoteātrī „Kino Bize” (Elizabetes 37-2) Eiropas gada attīstībai 2015 ietvaros noslēgsies kino mēnesis “Ar domu par labāku pasauli”.

 

Svētdien, 29. novembrī - Pirmajā Adventē, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Senioru dienas un Ģimenes dienas programmām, kuras tematiski vienos Ziemassvētku gaidīšanas noskaņa.

 

Vēl, līdz 27. novembrim Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties  dalībai ikgadējā Rīgas iedzīvotāju forumā „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, kas notiks 2. decembrī Radisson Blu HotelLatvija konferenču telpās (Elizabetes iela 55). Šogad foruma moto ir „Audz Rīgai”, kurā stiprinās prasmes un meklēs sadarbības formas dažādu jautājumu risināšanai.

 

Rīgas dome otrdien, 24. novembrī, nolēma no pilsētas pašvaldības budžeta līdzekļiem samaksāt darba algu Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem un darbiniekiem, kuri 27. novembrī piedalīsies vienas dienas brīdinājuma streikā.

 

Novembra „NVO nama ziņas” iepazīstina ar aktīvu nevalstisko organizāciju Vidzemē - Valmieras novada fondu. Lasāma intervija ar fonda priekšsēdētāju Ansi Bērziņu. Numurā apkopota informācija par gaidāmajiem semināriem un pasākumiem NVO namā un nevalstisko organizāciju aktualitātēm.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments turpina dokumentu pieņemšanu konkursam par Rīgas pašvaldības izglītības iestādes vadītāja amatu: Rīgas Futbola skolas (Uzvaras bulv.10) direktors/-e .  

 

27. novembrī no plkst. 9.00 līdz 19.00 Rīgas Purvciema vidusskola un International Association of Experts in Children Education on High Technologies (IAECEHT) ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, projektā “Žurnālists. Spogulis Rīgai” vadīs trešo lietišķo spēli Rīgas skolu vecāko klašu skolēniem.

 

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība (reģ. Nr. 90000013606) piedāvā darbuKultūras pils „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas iela 36) direktores vietniekam (cei) ar darba algu 1046 euro (bruto) mēnesī, pilnas slodzes darbs.

 

Rīgas dome rīt lems par atbalstu Rīgas skolotājiem saistībā ar piektdien, 27.novembrī,  paredzēto pedagogu streiku – par darba samaksu streika dienā.

 

Noslēdzies Nodibinājuma "Fonds Cerība" un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansētais Sabiedrības integrācijas programmas projekts "Tik vienkārši!", kurš tika īstenots periods no 2015. gada 1. aprīļa  līdz 15. novembrim .

 

20.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē sumināja Rīgas labākos interešu izglītības pedagogus un audzēkņus, pasniedzot Gada balvas par sasniegumiem un ieguldījumu interešu izglītībā. Nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”  balvas saņēma Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas muzeja pedagoģe Aina Elita Zumente un Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” interešu izglītības skolotāja Ligita Kandere. Tās pasniedz pedagogiem par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo veikumu interešu izglītības attīstībā Rīgā.

 

Izraudzīsies Rīgas Ziemassvētku egli

2015. gada 20. novembris

Pirmdien, 23.novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar SIA „Rīgas meži” pārstāvjiem un žurnālistiem dosies uz Tīreļu mežniecību, lai izraudzītos vienu no Rīgas Ziemassvētku eglēm. Pasākumu ar muzikālu priekšnesumu ieskandinās Rīgas Centra humanitārās vidusskolas skolēni, kas pagājušajā pavasarī piedalījās eglīšu stādīšanas talkā.

 

Trešdien, 25. novembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42, aicinām uz praktiskā semināra „Koučings NVO - profesionāliem sasniegumiem un sevis attīstībai"2. nodarbību.

 

Piektdien, 20. novembrī, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (Mūkusalas iela 3) Ziedoņa zālē Rīgas pašvaldība suminās labākos interešu izglītības darbiniekus un pasniegs balvas pašvaldības iestāžu audzēkņiem, kolektīviem un pedagogiem par sasniegumiem un ieguldījumu interešu izglītībā.

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs 2015. gada oktobrī izsludināja projektu konkursu  „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”. Projektu konkursā tika iesniegti 19 pieteikumi. 

 

Atzīmējot rakstnieka, dzejnieka un tulkotāja, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera Kārļa Štrāla 135. jubileju, LU Akadēmiskajā bibliotēkā notiks K. Štrāla daiļradei veltīti literārie lasījumi, atklājot jau aizmirstas lappuses latviešu literātu un gleznotāju pasaulē 20. gadsimta sākumā. Ar priekšlasījumiem uzstāsies Anita Rožkalne, Kristiāna Ābele, Dace Lūse, Venta Kocere, Ilgonis Bērsons un Kamena Kaidaka.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 30.novembrī, 2015, 16:53
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv