Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Pirmajā Adventē Rīgas iedzīvotāji aicināti piedalīties Rīgas galvenās svētku egles iedegšanas svinībās un Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa atklāšanas pasākumā Doma laukumā, kā arī visi gaidīti koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos.

 

No  1. līdz 12. decembrim Rīgas Teikas vidusskola savās telpās rīko labdarības pasākumu „Būsim kopā!”.  Pasākums ir veltīts Tukuma dzīvnieku patversmes iemītnieku aprūpei un atbalstam.

 

Pasaule pastāvīgi mainās, maināmies mēs paši, arī etnisko jautājumu mainība daudzu gadsimtu griežos ir aktuāla līdz pat šodienai. Tā ietekmē gan savstarpējās cilvēku un kopienu attiecības, gan valsts ekonomiku, gan valsts starptautiskās pozīcijas.

 

2014. gada iedzīvotāju forums  „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara !” notika 20. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3). Tajā, kā ik gadu, tikās nevalstisko organizāciju un pašvaldības pārstāvji un aktīvie rīdzinieki, lai kopīgi risinātu Rīgas iedzīvotājiem aktuālos jautājumus un parakstītu Rīgas pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandu.

 

Klajā nācis informatīvā vēstneša „NVO nama ziņas” 2014. gada desmitais numurs. Šoreiz izdevumā lasāma intervija ar Latvijas Ukraiņu biedrību savienības vadītāju Ludmilu Belincevu, sniegts neliels ieskats piektā Rīgas iedzīvotāju forumā„Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”norisēs,apkopoti gaidāmie pasākumi NVO namā un NVO aktualitātes.

 

15. novembrī savu darbību uzsāka starpkultūru integrācijas klubs "Kultūršarms" ar mērķi palīdzēt  integrēties latviskajā vidē mazākumtautību pārstāvjiem, nepilsoņiem un atklātu citu kultūru spilgtākās iezīmes un arī slēptās, neredzamās kultūras šķautnes. Kluba pasākumi veicinās starpkultūru dialoga veidošanos un latviešu valodas apguvi un lietošanu. 

 

20. novembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” tika pasniegtas Gada balvas interešu izglītībā, un jau 15 gadu pēc kārtas tika sumināti labākie interešu izglītības audzēkņi, kolektīvi un pedagogi. Šogad balvu nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā” saņēma Rīgas Lietuviešu vidusskolas muzeja pedagogs, direktore Broņislava Aldona Treija un Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” raķešu modelisma pulciņa vadītājs Roberts Brīvnieks.

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs aicina pedagogus un izglītības iestāžu vadītāju vietniekus, kuri plāno karjeru turpināt kā vispārizglītojošās skolas direktori vai kā pirmsskolas izglītības iestādes  vadītāji  pieteikties projektam „Perspektīvo izglītības iestāžu vadītāju profesionālā pilnveide”.

 

Latvijas Mazturīgo Atbalsta organizācija „Dace” jau vienpadsmito  gadu aicina uz bērnu invalīdu mākslas darbu izstādi „Pasaule ap mani”. Izstādes darbi skatāmi  līdz 1. decembrim NVO nama 2. stāva gaitenī.

 

Šobrīd, 20. novembrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā jau piekto gadu pēc kārtas notiek Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizēts forums "Rīga dimd, iedzīvotāji runā, domā, dara!" Arī tie rīdzinieki, kuri klātienē nepiedalās forumā, tā gaitu var vērot savos datoros, ko nodrošina tiešsaiste. Lai notiktu savienojums, jāspiež šeit - foruma tiešsaiste.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 26.novembrī, 2014, 21:07
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv