Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Piektdien, 19. decembrī, plkst. 12.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar skolas direktori Annu Vladovu un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski svinīgi atklās jaunizveidotās pirmsskolas izglītības grupas Rīgas 80.vidusskolā (Andromedas gatvē 11).

 

No 2015. gada janvāra līdz jūnijam Rīgā pašvaldība rīkos bezmaksas latviešu valodas un kultūras kursus trešo valstu valstspiederīgo skolēniem un pieaugušajiem (arī nepilsoņiem) projektā „Esam rīdzinieki!”.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina sabiedrības integrācijas konkursu nevalstiskajām organizācijām projektu īstenošanai 2015. gadā.  Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā  ir augsts iedzīvotāju līdzdalības un sadarbības līmenis, kā arī tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

 

Jau ceturto gadu pēc kārtas Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departaments finansiāli atbalsta biedrības „ Iļģuciema sievietes” organizēto Adventa un Ziemassvētku laika projektu „Notiesāto sieviešu psiholoģiskās spriedzes mazināšana un garīgā rehabilitācija Adventa laikā un Ziemassvētkos cietuma apstākļos” Iļģuciema cietumā.

 

Gada nogalē, no 16. līdz 23. decembrim Likteņdārza draugu alejai veltītā izstāde no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 būs apskatāma Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 6. Izstādes apmeklētāji aicināti iepazīties ar Likteņdārza tapšanas vēsturi, aplūkot fotogrāfijas un bruģakmens paraugus.

 

2014. gada nogalē un līdz pat nākamā gada janvāra vidum NVO nama 1. un 2 stāva gaiteņos, Laimdotas ielā 42  ir apskatāma Tautas tēlotājmākslas studijas „Kolorīts” miniatūru izstāde „Daba, vide, sajūtas…”.

 

Aicinām ikvienu interesentu uz "Fusion RĪGA" Ziemassvētku koncertu 20. decembrī plkst.18.00 Rīgas Valdorfskolā, Baltā ielā 20. Ieeja bez maksas.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina projektu konkursu izglītības iestādēm „Latviešu valodas apguves kursu organizēšana un īstenošana Rīgas pilsētas iedzīvotājiem” 2015. gadam.

 
 

Apbalvoti Rīgas sporta laureāti

2014. gada 14. decembris

Piektdien, 12. decembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” tika sveikti Rīgas labākie sportisti un treneri. Par 2014. gada Rīgas labāko sportistu atzina peldētāju Jāni Šaltānu, bet par labāko sportisti – cīkstoni Lauru Skujiņu, savukārt par mūža ieguldījumu sportā šogad sumināja nopelniem bagāto, ilggadējo futbola treneri Jāni Skredeli.

 

Rīgas brīvprātīgo sumināšana

2014. gada 12. decembris

Brīvprātīgo darbu šie cilvēki veic savā brīvajā laikā, pēc savas iniciatīvas un bez atalgojuma, lai iesaistītos un risinātu dažādas sociālas problēmas, sniegtu atbalstu kultūras pasākumu norisē, uzlabotu un labiekārtotu vidi, rūpētos par dzīvniekiem, kā arī līdzdarbotos daudzās citās aktivitātēs pilsētā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 18.decembrī, 2014, 14:04
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv