Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

10. un 11. oktobrī ikviens aicināts piedalīties izgudrojumu un inovāciju izstādē “MINOX2014”, kura notiks Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1. Izstādē var piedalīties visi, kam ir jauna, interesanta ideja – gan skolēni, gan jau pieredzējuši izgudrotāji. Jaunieši ir talantīgi un viņiem ir tehniski radošas idejas, kuras demonstrēt izstādē un rādīt citiem!

 

Svētdien, 28. septembrī, plkst. 16.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 Latvijas Ukraiņu biedrību apvienība aicina uz koncertu, kas veltīts ukraiņu dzejnieka Mihaila Kocjubinska 160. gadadienai.

 

Šodien, 22. septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski apsekoja  pirmsskolas izglītības iestādi ,,Kurzeme'' (Slokas ielā 130) un iepazinās ar jaunā bērnudārza darbību.

 

Rīgas 4. speciālā internātpamatskola īsteno projektu “Ikdiena lauku sētā”, un šī projekta laikā sākumskolas skolēni varēja viesoties Kandavas pagasta lauku sētā „Indāni”. Projekts „Ikdiena lauku sētā” tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

Brīvas vietas pirmsskolas grupās

2014. gada 22. septembris

Aicina pirmsskolas vecuma bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt bērnus rindā brīvajām vietām jaunatvērtās Rīgas 85. vidusskolas pirmsskolas grupās, Nīcgales ielā 22 un Rīgas 94. vidusskolas pirmsskolas grupās, Ozolciema ielā 26 vispārējās pirmsskolas izglītības programmas apguvei latviešu valodā bērniem no trīs gadu vecuma.

 

Trešdien, 24.septembrī, plkst. 11.00 Rīgas domes telpās, Rātsnamā (Rātslaukums 1),  Portretu zālē notiks preses konference, kurā informēs par Rīgā pirmo reizi notiekošo patriotisma mēneša sporta pasākumu „Lāčplēšu kross”.

 

Trešdien, 24. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 aicinām uz praktisko semināru „Dokumentu juridiskais spēks, izstrādāšana un noformēšana”. Seminārs palīdzēs nevalstisko organizāciju dalībniekiem apgūt iemaņas, kā sagatavot ikdienas darbā nepieciešamos dokumentus, gūt zināšanas par to juridisko spēku un noformēšanu, un iepazīstinās ar lietvedības kārtošanas pamatprincipiem.

 

Rīgas NVO nams atzīmē gada jubileju

2014. gada 19. septembris

Ceturtdien, 25. septembrī, plkst. 15.00 Laimdotas ielā 42 notiks svinīgs sarīkojums, atzīmējot Rīgas NVO (nevalstisko organizāciju) nama pirmā darbības gada jubileju. Pirms gada plašai sabiedrībai un apmeklētājiem savas durvis vēra NVO nams, piedāvājot nevalstisko organizāciju pārstāvjiem daudzveidīgas iespējas: tikties, darboties, gūt zināšanas, rast domubiedrus un veidot jaunas sadarbības formas.

 

Rīgas domes Konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos ir iepazinusies ar šogad veiktā pētījuma „Sabiedrības integrācija Rīgā” rezultātiem. Rīgas iedzīvotāju viedokli dažādos jautājumos izzināja Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS.

 

Pirmdien, 22. septembrī, plkst.11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski apsekos  pirmsskolas izglītības iestādi ,,Kurzeme'' (Slokas ielā 130) un iepazīsies ar jaunā bērnudārza turpmāko darbību.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.septembrī, 2014, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv