Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Jau tradicionāli Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā Rīgā iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sarūpēta daudzveidīga svētku programma: svinības pie Brīvības pieminekļa, koncerti un sporta aktivitātes 11. novembra krastmalā, koncerti galvaspilsētas kultūras centros, kā arī ģimeņu pasākumi Lucavsalā, Vērmanes dārzā un Pļavnieku parkā.

 

Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrs pilngadīgām personām  "Kastanis" organizē un aicina piedalīties uzturspeciālista lekcijās, angļu valodas apmācību nodarbībās un dejot līnijdejas. Dalība visos pasākumos – bez maksas.

 

Šodien, 23. aprīlī, NVO namā par godu Pasaules grāmatu un autortiesību dienai norisinājās diskusija „Grāmatas un kultūrdialogs”. Diskusiju vadīja LU asociētā profesore Baiba Bela.

 

15. maijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Sarkandaugavā, “Dauderos”, Sarkandaugavas ielā 30 tiek plānota Rīgas kopienu maltīte. Kā nodrošināt finansējumu kopienu darba īstenošanai? Rīgas kopienas runā par to, kā sevi “pabarot”, darot sabiedrībai noderīgu un vajadzīgu darbu.

 

Trešdien, 23. aprīlī, Laimdotas ielā 42, NVO nama 205. telpā no plkst. 10.00 līdz 11.30 notiks diskusija „Grāmatas un kultūrdialogs”, kuras laikā dalībnieki runās par grāmatas būtisko lomu Rietumu kultūrā un tās devumu Latvijas kultūrtelpā - no vienas puses, izceļot grāmatu kā zināšanu un informācijas nesēju, no otras puses, uzsverot grāmatas lomu kultūru daudzveidības iepazīšanā.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina vecākus kopā ar bērniem izvēlēties vasaras nometni. Rīgas izglītības iestāžu organizēto vasaras nometņu saraksts ar kantakttālruņiem, norises vietu, kā arī ar norādi par  nometnes mērķauditoriju jau šobrīd pieejams interneta vietnē www.e-skola.lv sadaļā „Aktuāli”.

 

Klajā nācis informatīvā vēstneša „NVO nama ziņas” 2014. gada ceturtais numurs. Izdevumā intervija ar biedrības „Radošā apvienība jauniešiem „TREPES”” prezidenti Ramonu Liepiņu, informācija par NVO nama tuvākā mēneša gaidāmajiem pasākumiem un citas NVO interesējošas aktualitātes.

 

Otrdien, 29. aprīlī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas 42 (ieeja no Ieriķu ielas) notiks apmācību cikla „Projektu vadība: no idejas līdz veidlapai – četras lapas” 2. nodarbība „Projekta rāmis”.

 

No 1. aprīļa līdz 30. septembrim Biedrība „Radošās Idejas” īsteno projektu „Latvijas pilsonībai – JĀ!” Projekta mērķis: Rīgas iedzīvotājiem (nepilsoņiem un mazākumtautību pārstāvjiem) sniegt kompleksu izglītojošo aktivitāšu kopumu naturalizācijas iegūšanai un valstisko vērtību izpratnes veicināšanai.

 

Labā ziņa skolēniem un viņu vecākiem – šovasar pēc 5 gadu pārtraukuma Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) atjauno skolēnu nodarbinātības pasākumu vasaras brīvlaikā! Ar NVA atbalstu vasaras mēnešos strādāt un iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un pirmo darba pieredzi varēs jaunieši vecumā no 15 gadiem, kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Pasākums norisināsies no 2.jūnija līdz 29.augustam, viena skolēna dalības ilgums – 1 mēnesis.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
       
 
Pēdējo reizi atjaunota 24.aprīlī, 2014, 17:38
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv