Afiša (27. apr - 3. maijs)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina iesaistīties kampaņā “Mazais 100gades pilsonis”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas Latvijas Pilsoniskā alianse aicin...

2018. gada 13. aprīlis

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse”  aicina Rīgas skolas iesaistīties kampaņā “Mazais 100gades pilsonis”, kuras ietvaros ir iespēja interaktīvi un saturīgi izglītot jauniešus par sabiedrības līdzdalību, pilsoniskajām aktivitātēm un darbošanos nevalstiskajā sektorā. Kampaņa sākusies 2018. gada 2.aprīlī un turpināsies līdz pat semestra beigām.

Kampaņā Rīgas nevalstiskās organizācijas ne tikai tiksies ar Rīgas skolu skolēniem, lai pārrunātu, kā ikviens no mums var sniegt ieguldījumu kopējam labumam, bet arī mudinās jauniešus iesaistīties kādā pilsoniskā aktivitātē. Turklāt skolēnu aktivitātei tiks piešķirti nelieli finanšu līdzekļi, kas palīdzēs nodrošināt nepieciešamo materiālu iegādi vai citādāku nepieciešamo atbalstu aktivitātes veikšanai.

Nodarbības skolās notiek, izmantojot interaktīvu spēli, saskaņā ar Latvijas Pilsoniskās alianses izstrādātu metodoloģiju, kas saucas “Četri stūri”. Metodoloģija ļauj sniegt strukturētu informāciju par noteiktiem pasākumiem, kurus īsteno organizācijā, kas viesojas skolā, kā arī ietver interaktīvo daļu, kas ļauj diskusiju veidā izglītot jauniešus par to, kā būt pilsoniski aktīviem, atklāti runāt par iespējām iesaistīties nevalstisko organizāciju darbā un uzdot jautājumus, kas ir neskaidri saistībā ar valsts attīstību un sabiedriski politisko dzīvi. 

Aicinām atsaukties Rīgas skolas, rakstot uz e-pastu sintija@nvo.lv, nosaucot skolu un kontaktpersonu, aktivitātes īstenošanai.

 

Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas programmā. Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumi tiek īstenoti ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 26.aprīlī, 2018, 16:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv