Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

NVO namā jauniešu tīklošanās pasākumā tiekas 17 organizācijas

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD NVO nams NVO namā jauniešu tīklošanās pasā...

2018. gada 21. februāris

15. februāra pēcpusdienā NVO namā jaunieši un nevalstisko organizāciju pārstāvji tikās draudzības un tīklošanās pasākumā.Pasākuma mērķis bija pulcēt dažādas NVO, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar jauniešiem vai jauniešiem aktuālām tēmām, lai apzinātu to darbības paņēmienus, labās prakses piemērus, kā arī savstarpēji veidotu jaunus kontaktus sadarbībai nākotnē.

Pasākuma ievadā tika apskatīta medijpratības būtība, cik medijpratīgi esam Latvijā un jaunākos pētījumu rezultātus prezentēja LR Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas eksperte, komunikācijas zinātnes doktore, lektore Klinta Ločmele. 

Turpinājumā ar savām organizācijām, aktivitātēm un paveikto iepazīstināja nodibinājuma “Baltijas reģionālais fonds”, jauniešu studijas “BaMbuss”, biedrības “Avantis” un Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas pārstāvji. Par programmas AWARD aktualitātēm stāstīja Valsts izglītības satura centra interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā eksperte un programmas AWARD nacionālā koordinatore Latvijā Katrīna Sprudzāne. Oficiālās daļas noslēgumā biedrības “Kēfa” valdes locekle Anna Gerasimova dalījās ar projektā Erasmus+ Eiropas brīvprātīgā darba projektu “Youth For Youth 2” (“Jaunieši Jauniešiem 2”) gūto pieredzi.

Tīklošanas aktivitāšu laikā neformālā gaisotnē organizāciju pārstāvji apmainījās idejām un kontaktiem, kā arī vienojās par sadarbību nākotnē.

Pasākuma noslēgumā jauniešu organizāciju pārstāvji izteica idejas kopīgiem pasākumiem un pauda vēlēšanos šādus sadraudzības un tīklošanas pasākumus rīkot regulāri.

Pasākumu rīkoja biedrība „Kēfa” sadarbībā RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektoru.

3_DSC0904.JPG 

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv