Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Valsts svētku noskaņās tiekas nevalstisko organizāciju mākslinieciskie kolektīvi

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD NVO nams Valsts svētku noskaņās tiekas nev...

2017. gada 21. novembris

Latvijas valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, NVO namā vairākas nevalstiskās organizācijas un to mākslinieciskie kolektīvi sniedza savu artavu plašajā svētku programmā un aicināja uz koncertu.

Koncerta ievadā Rīgas domes deputāte, dzejniece Eva Mārtuža sveica klātesošos Latvijas valsts 99. dzimšanas dienas priekšvakarā, kā arī atgādināja, ka šie svētki ieskandina īpašu notikumu -  Latvijas 100 gadi.

Programmā skanēja latviešu tautasdziesmas Latvijas Sieviešu invalīdu asociācijas “Aspazija” vokālā ansambļa “Ilgas” (vadītāja Baiba Bubiere) izpildījumā, Latvijai un tēvzemes mīlestībai veltītas dzejas rindas lasīja asociācijas “Aspazija” pārstāves Leontīne Silava un Ieva Laine. Savukārt divu biedrību “Natali Berg Dance” un “Badarhāns” (vadītāja Nataļja Siberga) deju kolektīvi un individuālie izpildītāji izdejoja gan latviešu, gan citu tautu dejas soļus. Katra organizācija arī sniedza nelielu ieskatu par savu darbību.

Nevalstiskās organizācijas koncertu kā dāvanu Latvijas svētkos rīkoja sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektoru.

 

Informāciju sagatavoja:

Zinta  Gugane

RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta

Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas

NVO atbalsta sektora projektu koordinatore

e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv