Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicinām NVO uz apmācību ciklu par mūsdienīgas organizācijas izveidi

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD NVO nams Aicinām NVO uz apmācību ciklu par...

2017. gada 5. oktobris

Ņemot vērā NVO dalībnieku jautājumus par NVO darbību pasaulē, jaunākajām metodēm, virzieniem, NVO namā tiek organizētas apmācības “Mūsdienīga organizācija” Trešdien, 11. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A notiks apmācību cikla 1. nodarbība.

 

Apmācību cikla mērķis ir sniegt dalībniekiem zināšanas un praktisko pieredzi par pasaulē aktuālo, globālo NVO pieredzi, piemērojot to Latvijai. Paredzams, ka nodarbību rezultātā dalībnieki ir cēluši organizāciju kapacitāti gūstot izpratni par mūsdienīgu NVO iespējām, stratēģijām, darbību. Semināru vadīs NVO eksperte Inese Vaivare.

 

Apmācību cikla četras nodarbības katra apskata atsevišķu NVO stratēģiskās darbības organizēšanas loģikas tēmu. Lai apgūtu visu veiksmīgai darbībai,  nepieciešams apmeklēt visas nodarbības. Vienlaikus, ja ir padziļināta interese par konkrētiem aspektiem un nav vēlme secīgi izstrādāt projekta pieteikumu, ir iespējams apmeklēt atsevišķas nodarbības. 

Nodarbības notiks sekojošos datumos:

11.oktobris – 1. nodarbība “Organizācijas darbības novērtēšana”; 

18. oktobris – 2. nodarbība “Stratēģiju izstrāde”;

25.oktobris  – 3. nodarbība “Stratēģiju izvērtēšana”;

1.novembris – 4. nodarbība “Mūsdienīga komunikācija”.

Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots! Vēršam uzmanību, ka tiklīdz nodarbībām būs pieteikušies 25 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta. Visu nodarbību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums.

 

 Darba programma (36.21 KB)

Pieteikties nodarbībām aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālr. numurs) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.februārī, 2018, 14:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv