Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicinām uz Sīrijas kultūru vakaru

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Aicinām uz Sīrijas kultūru vakaru

2017. gada 2. oktobris

Projekta „Sadarbības tilts 2” ietvaros aicinām uz Sīrijas kultūru vakaru 5. oktobrī plkst.18.30 Rīgas Jauniešu centrā “Kaņieris”, Kaņiera ielā 15, Rīgā. Arābu kultūru veido 22 valstu etniskās tradīcijas un arī Rīgā dzīvo vairāku šo valstu piederīgie, kuri tad mums dod iespēju izbaudīt arābu kultūru burvību.

Abas svarīgākās Sīrijas pilsētas, Damaska un Alepo jeb Haleba, tūlīt pēc Bagdādes ir pašas senākās apdzīvotās vietas pasaulē un ieņem svarīgu vietu UNESCO un citu starptautisko vēsturiskā mantojuma organizāciju kultūras dārgumu sarakstos. Sīrijas ļaudis ir slaveni ar savu saulaino dabu, sirsnību un viesmīlību pret tuviem un tāliem ciemiņiem. Sīriešu virtuve ir viena no labākajām visā pasaulē un viņiem ir visgardākās mezes (uzkodas) visos Tuvajos Austrumos. Iepazīt senāko alfabētu un nošu rakstu pasaulē, citas sīriešu kultūras nianses palīdzēs iepazīt Latvijā dzīvojošie sīrieši.

Lūgums aktivitātei pieteikties, rakstot uz e pastu: sadarbibastilts@inbox.lv .Jums atbildēs aktivitāšu moderators, apstiprinot Jūsu līdzdalību, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.

 

Laika posmā no 2017.gada 20.februāra Arābu kultūras centrs realizēs projektu „Sadarbības tilts 2” iecietības veicināšanai  un jebkādas diskriminācijas novēršanai Rīgas pilsētā, sekmējot saliedētassabiedrības veidošanos, kurā ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

Abdelhamids Elmarya,

Arābu kultūras centra direktors

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.februārī, 2018, 14:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv