Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

NVO TV tiešraidē Rīgas reģiona NVO samits Ķekavā “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija NVO TV tiešraidē Rīgas reģiona NV...

2017. gada 5. septembris

2017. gada 8. spetembrī no plkst. 10.00 NVO TV tiešraidē varēs vērot Rīgas reģiona NVO samitu.Latvijas Pilsoniskā alianse organizē samitu Ķekavā “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai”.

Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām -  pakalpojumi un pārdošana, ideju ģenerēšana, radošuma izmantošana un komandas līderi organizāciju darbā.

NVO samits pulcēs aptuveni 100 dalībniekus no visa Rīgas reģiona un būs labs sākums jaunām un turpinājums iesāktām sadarbībām starp organizācijām reģionā iesaistot iedzīvotājus, risinot sabiedrībai aktuālus jautājumus un īstenojot kopīgus projektus.

Samita laikā būs iespēja iegūt detalizētu informāciju par Latvijas pilsoniskās sabiedrības attīstības tendencēm un gūt praktiskas iemaņas visās jomās, kuras tiks aplūkotas meistarklasēs, profesionālu un zinošu lektoru vadībā. Detalizētāku informāciju par meistarklasēm var skatīt programmā.

 Programma (335.80 KB)

Samitu īsteno biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) sadarbībā ar Ķekavas pagasta kultūras centru un Kultūras ministriju.

Samita īstenošana norit saskaņā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas konkursa „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” rezultātiem. Finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Tiešraide tiek nodrošināta „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja Dana Rudusāne

e-pasts: info@nvotv.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv