Afiša (20. feb - 26. feb)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Sākusies balsošana par titulu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Sākusies balsošana par titulu “La...

2017. gada 20. jūlijs

20. jūlijā tika paziņoti 3 finālisti: Rīga, Daugavpils un Madonas novads, kuri uzsāk cīņu par “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” titulu. Līdz 30. jūlijam ikviens tiek aicināts balsot par finālistiem un atbalstīt savus favorītus. Balsojumu ir iespējams veikt mājas lapā http://jaunatneslietas.lv/latvijas-jauniesu-galvaspilseta vienu reizi 24 stundu laikā, autorizējoties ar savu Facebook profilu. 

Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem.  

Kandidējot uz jauniešu galvaspilsētas titulu, Rīgas pilsēta ir izvēlējusies moto “Mana!Rīga”,  lai akcentētu pilsētas izpausmju daudzveidību un katra jaunieša atbildību un iespējas līdzdarboties Rīgas attīstībā. Rīgas kā jauniešu galvaspilsēta programmas pamatā ir jauniešu iniciatīva un koprade ar jaunatnes organizācijām.

Aicinām iepazīsties ar jauniešu veidotām pilsētu vizītkartēm un atbalstīt Rīgas pilsētas dalību konkursā.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Uzvarētāji tiks paziņoti 2017. gada 12. augustā Liepājā. 

JG_Kopejais.jpg

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.februārī, 2018, 14:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv