Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Projekta ”’Iznāc laukumā’’ ietvaros – basketbola laukuma atjaunošana un atklāšanas pasākums

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Projekta ”’Iznāc laukumā’’ ietvar...

2017. gada 11. jūlijs

Rīgas Sociālā Dienesta Sociālā darba nodaļas Kopienas centrs ‘’Ābeļzieds’’ ar Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas atbalstu projekta ‘’Iznāc laukumā’’ ietvaros š.g. 4.augustā Rīgā, Dzirciema iela 24 no plkst.13.00 līdz 15.00 rīko basketbola laukuma atjaunošanas atklāšanas pasākumu.

Tā laikā notiks basketbola spēles starp Kopienas centra ‘’Ābeļzieds’’ un tuvākās apkārtnes skolu un Dienas centru bērnu un jauniešu komandām. Tāpat paredzēti dažādi priekšnesumi un turnīri, ko vadīs KC ‘’Ābeļzieds’’ apmeklētāji, darbinieki un pieaicinātie brīvprātīgie.

Pasākumā  uzaicināts piedalīties goda viesis:  nopelniem bagātais basketbola treneris, bijušais latviešu basketbola izlases vadītājs, Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris Armands Krauliņš.

Rīgas Sociālā Dienesta Sociālā darba nodaļas Kopienas centrs ‘’Ābeļzieds’’ projekta ‘’Iznāc laukumā’’ ietvaros sadarbībā ar GHETTO Games komandu krāso līnijas basketbola laukumam, kas atrodas Kopienas centra teritorijā un tiks izmantots centra bērnu un jauniešu sporta aktivitātēm.

GHETTO Games komanda laipni piedāvāja savu palīdzību laukuma iekrāsošanā. Tā kā viņi ir profesionāļi un ar pieredzi šajā jautājumā, tad viņu atbalsts lieti noderēja. Jācer, ka arī no KC ‘’Ābeļzieds’’ jauniešiem reiz izaugs komanda, kas piedalīsies GHETTO Games rīkotajos basketbola turnīros.

Skatīt programmu. (264.32 KB)

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv