Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

NVO TV diskusija par projektu ”Mēs - PAR Latvijas pilsonību II”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija NVO TV diskusija par projektu ”Mē...

2017. gada 4. jūlijs

Ceturtdien, 6.jūlijā, plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par projektu "Mēs - PAR Latvijas pilsonību II" un citām biedrības “Inovāciju atbalsta centrs” īstenotajām aktivitātēm.  Biedrības “Inovāciju atbalsta centrs” galvenā darbība joma ir pieaugušo izglītība un sabiedrības integrēšana - latviešu valodas, kultūras un vēstures zināšanu pilnveide tiem Latvijā dzīvojošajiem iedzīvotājiem, kam tas ir ļoti nepieciešamas.

Projekta “Mēs – PAR Latvijas pilsonību II” mērķis ir Rīgas iedzīvotājiem sniegt kompleksu izglītojošo aktivitāšu kopumu Latvijas pilsonības iegūšanai, pilsonības prestiža paaugstināšanai un kopīgo valstisko vērtību izpratnes veicināšanai. Nodrošinot integrācijas aktivitātes (naturalizācijas kursi, informācijas dienas PMLP, integrācijas cikls ģimenēm), sasniegt galveno rezultatīvo rādītāju – vismaz 90 % naturalizācijas kursu dalībnieku projekta laikā ir uzsākuši naturalizācijas procesu. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies biedrības “Inovāciju atbalsta centrs” projekta aktivitāšu koordinatore Inese Janiša, naturalizācijas kursu vadītāja Inese Augškalne un naturalizācijas kursu dalībnieki.

Diskusija notiek „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

Informāciju sagatavoja Līga Siliņa

e-pasts: info@nvotv.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv