Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Noris projekts “Uzņemošās pilsētas”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Noris projekts “Uzņemošās pilsētas”

2017. gada 16. jūnijs

13.jūnijā notika projekta “Uzņemošās pilsētas” (“Arrival Cities”) vietējā atbalsta grupas tikšanās, kurā klātesošie tika informēti par trešo starptautisko semināru Salonikos “Uzņemšanas pakalpojumi”.

Seminārā tika sniegta informācija par Ziemeļgrieķijas pašvaldību un nevalstisko organizāciju aktivitātēm patvēruma meklētāju atbalsta jomā, kā arī prezentēta Rīgas, Mesinas, Drēzdenes un Roketas de Mar pieredze darbā ar patvēruma meklētāju uzņemšanu un iekļaušanu sabiedrībā. Vietējās atbalsta grupas pārstāvji vienojās, ka būtu jāizvērtē kuras no citu valstu iniciatīvām būtu pielāgojamas Latvijas situācijai, strādājot ar šo mērķa grupu, sadarbojoties valsts, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Taču, lai tās varētu īstenot,  iniciatīvām jābūt plānotām, unir jābūt pieejamam finansējumam, kā arī jābūt ieinteresētībai no abām pusēm - gan no uzņemošās sabiedrības puses, gan no imigrantu puses. Darba grupa vienojās turpināt darbu pie vietējā rīcības plāna izstrādes, izmantojot URBACT programmas cikliskā plānošanas modeļa metodoloģiju.

Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības URBACT III (2013-2020) programmas ietvaros, nodrošinot iesaistīto organizāciju līdzfinansējumu.

Informācija par URBACT III (2013-2020) programmu:  www.urbact.eu

 

 

 

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 25.aprīlī, 2018, 11:41
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv