Afiša (25. apr - 1. maijs)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas Austrumu vidusskola noslēdz sabiedrības integrācijas projektu ar krāšņu aktivitāti

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas Rīgas Austrumu vidusskola noslēdz...

2017. gada 14. jūnijs

Rīgas Austrumu vidusskolas sabiedrības integrācijas projekta „Iecietības glezna”, iecietības veicināšanas un jebkādas diskriminācijas novēršanas krāšņākā aktivitāte – ekskursija „Rīga kā glezna”.

Projekta ietvaros tika īstenotas izglītojoši radošas, uz sadarbību vērstas 3 aktivitātes Rīgas Austrumu vidusskolas pedagogiem un skolēnu vecākiem, izvirzot iecietību kā demokrātiskas sabiedrības ētisku vērtību.

Tika izveidotas vairākas grupu gleznas un viena kopīgā sociālā glezna, kas pašlaik izdaiļo Rīgas Austrumu vidusskolas foajē un gaiteņus. Projekta ietvaros tika organizēta ekskursija „Rīga kā glezna” visiem radošo semināru dalībniekiem, tika apmeklēts Latvijas Nacionālās mākslas muzejs un Kultūras pils “Ziemeļblāzma”.

Projekta aktivitāšu laikā tika gūtas daudzas atziņas, apkopoti anketēšanas rezultāti un, pamatojoties uz iegūto informāciju, izveidots informatīvs buklets.

Citējot B.Brehtu - “Visi mākslas veidi kalpo pašai lielākajai no mākslām - mākslai dzīvot uz pasaules.” Rīgas Austrumu vidusskolas skolotāji un skolēnu vecāki ir atvērti dažādajam un viņu sadarbība balstās uz tolerances principiem.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.


Kontaktinformācija:

Rīgas Austrumu vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā

Ilze Sondore-Drukaļska

e-pasts: ilze_sondore@inbox.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 25.aprīlī, 2018, 11:41
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv