Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Veiksmīgi aizvadīti 13. maija Viļānu ielas svētki

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Veiksmīgi aizvadīti 13. maija Viļ...

2017. gada 17. maijs

Krāsainie un aktivitātēm bagātie “Viļānu ielas svētki” ir izskanējuši. Daļa Rīgas iedzīvotāju ir kļuvuši pozitīvāki, kultūrvēsturiski izglītotāki un atvērtāki!

Svētku apmeklētājiem bija iespēja piedalīties kultūrvēsturiski izglītojošās darbnīcās par Maskavas forštati, izbaudīt jautrās stafetes, izmēģināt kērlingu, regbiju, taekvon-do, galda tenisu, iepazīt pašvaldības policijas aprīkojumu, piedalīties darbnīcās, iegūt frizūru vai sejas krāsojumu, fotografēties, aplūkot skolēnu zīmējumu izstādi, noklausīties un noskatīties koncertus.

Rīgas Austrumu vidusskola pateicas par atsaucību, sadarbību un dalību svētkos Baltijas Starptautiskajai akadēmijai,  Latvijas Kērlinga asociācijai,  Rīgas Austrumu vidusskolas 3.a klases skolēniem un klases audzinātājai A. Čukarjovai, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolai un J. Jevstifejevam, Latvijas Regbija federācijai, Latvijas Olimpiskajai akadēmijai, Galda tenisa federācijai, Latvijas Taekvon – do asociācijai, Profesionālajai vidusskolai RIMAN, Rīgas centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkai „Rēzna”, Rīgas Pašvaldības policijai, Bērnu un jauniešu centram „Daugmale”, Rīgas 3. mūzikas skolai un SIA “Ķekavas avoti”, Jauniešu biedrībai “Dobro” un visiem, kas ieradās un atbalstīja.

Vairāk foto https://failiem.lv/u/tyyxxsxx#_

 

Organizatori: Rīgas Austrumu vidusskola

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.marts, 2018, 17:13
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv