Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

NVO TV diskusija ar Palīdzēsim.lv par aktuālājiem projektiem un aktivitātēm

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija NVO TV diskusija ar Palīdzēsim.lv...

2017. gada 15. maijs

2017. gada 18. maijā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par Palīdzēsim.lv šī brīža aktuālākajiem projektiem un aktivitātēm.

Diskusijā notiks saruna par Sociālās rehabilitācijas programmu bērniem ar invaliditāti un viņu vecākiem "Kopā varam!" un tās nozīmi bērniem un viņu vecākiem, gleznu izstādes atklāšanu, ko veidojis Mareks - pilnībā paralizēts jaunietis, kas glezno otu turot mutē. Sarunā tiks runāts arī par plānotajām vasaras nometnēm un citēm aktivitātes mērķgrupas bērniem un jauniešiem no sociāli mazaizsargātajām grupām, kā arī kopumā par sociālās uzņēmējdarbības attīstīšanu.

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Nodibinājuma „Palīdzēsim.lv” dibinātāja un vadītāja Ilze Skuja un organizācijas brīvprātīgie.

Laika periodā no 2017.gada marta līdz augustam, ceturtdienās plkst.15.00 notiks diskusija „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā, nodrošinot Rīgas iedzīvotājiem un nevalstiskajam sektoram informāciju par līdzdalības un sadarbības iespējām, integrācijas un mazākumtautību aktuālajiem jautājumiem, demokrātiskām un nacionālām vērtībām, kā arī citām aktuālām tēmām. Projekta ietvaros tiks veidotas online diskusijas, tiešraides no pasākumiem un video sižeti, vairāk par aktivitātēm www.nvotv.lv.

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

 

Informāciju sagatavoja Līga Siliņa

e-pasts: info@nvotv.lv  

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 25.aprīlī, 2018, 11:41
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv