Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicinām uz praktisko semināru “Grāmatvedības ABC nevalstiskajām organizācijām”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD NVO nams Aicinām uz praktisko semināru “Gr...

2017. gada 20. aprīlis

Trešdien, 26. aprīlī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz praktisko semināru „Grāmatvedības ABC nevalstiskajām organizācijām”. Semināru vadīs nodokļu un grāmatvedības konsultante Sandra Laķe.

Semināra mērķis ir nevalstisko organizāciju pārstāvjus iepazīstināt ar grāmatvedības pamatiem, Latvijas Republikas nodokļu sistēmu, to regulējošiem normatīvajiem aktiem,  grāmatvedības kārtošanu un organizēšanu nevalstiskajā sektorā. Dalībnieki gūs priekšstatu par vienkāršā ieraksta uzskaites grāmatvedību.

Seminārā piedalīties aicināti nevalstisko organizāciju pārstāvji  ar minimālām vai bez priekšzināšanām grāmatvedībā. Dalībniekiem būs iespēja ne tikai uzzināt, bet arī semināra laikā praktiski apgūt dažādu grāmatvedības dokumentu sagatavošanas prasmes.

Seminārs palīdzēs nevalstisko organizāciju dalībniekiem apgūt iemaņas, kā izveidot  pārskatāmu grāmatvedības sistēmu un pareizi kārtot biedrības vai nodibinājuma ikdienas darbā nepieciešamos grāmatvedības dokumentus.  

Programma (1.91 MB)

Pieteikties semināram aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālrunis) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv

Dalībnieku skaits ierobežots! Vēršam uzmanību, ka tiklīdz seminārā būs pieteikušies 25 dalībnieki, dalībnieku reģistrācija tiks pārtraukta.

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Sniegsim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!

 

Informāciju sagatavoja:

Zinta  Gugane

RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta

Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO atbalsta sektora projektu koordinatore

Tālrunis: 67848903

e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.aprīlī, 2018, 17:04
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv