Afiša (20. apr - 26. apr)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Noris sporta aktivitāšu projekts „Sports - izaugsmei un vienlīdzībai 2”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Noris sporta aktivitāšu projekts ...

2017. gada 18. aprīlis

Rīgas 4. speciālā internātpamatskola (Tirzas ielā 2, Rīgā) īsteno projektu „Sports - izaugsmei un vienlīdzībai 2”, un tas turpināsies līdz 16. jūnijam.

Projekta mērķis ir, izmantojot sportiskas laika pavadīšanas metodes, veidot iecietīgu un jebkādu diskrimināciju izslēdzošu sabiedrības attieksmi pret jauniešiem ar speciālām vajadzībām, kuri tuvākajā nākotnē uzsāks patstāvīgas dzīves. Šoreiz uzsvars projektā tiks likts uz to, ka drīzumā visi projekta dalībnieki lielajā dzīvē būs vienā komandā.

Lai veicinātu sabiedrības saliedētību, projektā dalību ņems gan Rīgas Juglas vidusskolas skolēni, gan skolēni no divām Rīgas speciālajām internātpamatskolām, kurās mācās bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām un dažādām tautībām. Lai celtu jauniešu ticību saviem spēkiem, tiks pieaicināti paralimpieši, Latvijas Neredzīgo sporta savienības pārstāvji, kā arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti, kuri ar piemēru parādīs, ka ar darbu un pozitīvu dzīves uztveri var realizēt savu personīgo potenciālu atbilstoši savām spējām, un veiksmīgi integrēties sabiedrībā.

Projektā būs trīs aktivitātes - 24. aprīlī „Galvenā kopējā sporta sadraudzības diena”, kuras laikā tiks iesaistīti 68 dažādu sabiedrības grupu pārstāvji. Kopā sportojot tiks veidotas integrētās komandas, kurās plecu pie pleca atradīsies visi projekta dalībnieki. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti palīdzēs izveidot sporta tūrisma trasi, kuru kopā pārvarēsim. Spēlēsim Boccia spēli un galda tenisa spēli „Šaudauns”. Būs sēdvolejbola spēle un noslēgumā pikniks ar sarunām par nākotnes plāniem. Maijā un jūnijā projekta ietvaros skolā notiks „Sporta tūrisma diena” un vasaras nometne „Sporta puzle”

Projekts popularizēs sportisku un veselīgu dzīvesveidu.

Projekts „Sports - izaugsmei un vienlīdzībai 2” tiek realizēts Rīgas 4. speciālajā internātpamatskolā no 15.03.2017. līdz 16.06.2017., Tirzas ielā 2, Rīgā. Projekta koordinators Māris Posts, tālrunis 26487780.

 

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmā.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.aprīlī, 2018, 17:04
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv