Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Sarunu šovs “Vai dziednieks ir mūsu draugs?”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Sarunu šovs “Vai dziednieks ir mū...

2017. gada 20. marts

Brīvās domas raidītājs “Hāgenskalna Komūnā” (Nometņu ielā 49) 21. martā plkst. 19.30 piedāvā sarunu šovu “Vai dziednieks ir mūsu draugs?”.

Kultūrvieta Hāgenskalna komūna veido internetaTV un dzīvo sarunu šovu Brīvās domas raidītājs, kura mēŗkis ir dažādus sabiedrībā, Rīgā un Āgenskalna apkaimē interesējošus un svarīgus tematus aprunāt un analizēt no dažādiem mazāk tradicionāliem rakursiem. Šovs regulāri notiek komūnbārā “Hāgenskalna komūna”. Tajā piedalās ne vien raidījuma/šova viesi, bet arī skatītāji, kuriem ir iespēja uzdot savus jautājumus un izteikt komentārus par raidījuma tēmu un ar to saistītiem jautājumiem.

Šajā raidījumā runāsim par dziedniekiem, burvjiem, ekstrasensiem, par ticību un neticību tiem, par šarlatāniem un to, kā atšķirt derīgo no nederīgā.

Pārdaugavā, Āgenskalna centrā, jau vairāk kā pirms gada radās komūnbārs “Hāgenskalna komūna”.  Viens no “Hāgenskalna komūnas” mērķiem ir radīt vidi, lai Pārdaugavas apkaimē dzīvojošie domu un sajūtu līdzinieki varētu regulāri tikties un kvalitatīvi atpūsties. šo vidi mēs raksturojam vienā vārdā – baudītava.


Sekot līdzi aktualitātēm iespējams:
Facebook.com/hagenskalnakomuna

Brīvās domas raidītāju atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.aprīlī, 2018, 17:01
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv