Afiša (19. apr - 25. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Skolēni darinās “Latvijas simtgades kalendāru”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas Skolēni darinās “Latvijas simtgad...

2017. gada 20. marts

Rīgas 85. vidusskola sadarbībā ar Rīgas Klasisko ģimnāziju un Rīgas Lietuviešu vidusskolu uzsāk projektu “Latvijas simtgades kalendārs.” Projekts iecerēts, lai skolēni un viņu ģimenes locekļi varētu piedalīties Latvijas valsts simtgadei veltīta kalendāra satura un vizuālā ietērpa veidošanā. Kalendārā katrs mēnesis atspoguļos kādu Rīgas pilsētas un Latvijas vēsturē nozīmīgu notikumu.

Šīs ieceres īstenošanas gaitā, iedziļinoties Latvijas valsts tapšanas vēsturē, projekta darba grupa apmeklēs Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeju un Latvijas Nacionālo vēstures muzeju. Skolu bibliotēkās paredzētas tematiskas grāmatu izstādes. Kalendāra saturu skolēni prezentēs starpskolu konferencē. Balsojums par “Latvijas simtgades kalendāra” vāka attēlu būs pieejams projekta profilā tīmekļa vietnē facebook.com. Kalendāra atvēršanas svētki plānoti novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā.

Aicinām 5. – 12. klašu skolēnus pieteikties projekta darba grupā, informējot par to Rīgas 85.vidusskolas vēstures un sociālo zinību skolotāju Ligitu Straubi personīgi vai rakstot uz e-pastu:ligitastraube@hotmail.com

Projekts “Latvijas simtgades kalendārs” tiek finansēts Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas projektā.

lv100-logo.png

Informāciju sagatavoja:

projekta koordinatore Anda Zariņa

Tālr.: 26168223

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.aprīlī, 2018, 17:04
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv