Afiša (19. apr - 25. apr)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

eLPA aicina Rīgas NVO izglītot jauniešus

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija eLPA aicina Rīgas NVO izglītot jauniešus

2017. gada 20. marts

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) aicina Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) un skolas piedalīties kampaņā “Mazais 100-gades pilsonis”. Kampaņas mērķis ir interaktīvi un saturīgi izglītot jauniešus par sabiedrības līdzdalību, sagaidot Latvijas simtgadi NVO pašvaldības un valsts līmenī. Kampaņa „Mazais 100-gades pilsonis” sākies 2017. gada 3.aprīli un turpināsies līdz pat semestra beigām.

Kampaņas ietvaros ir paredzēts, ka Rīgas organizācijas tiksies ar Rīgas skolu skolēniem, iedrošinot jauniešus iesaistīties kādā no pilsoniskajām aktivitātēm. Pēc tikšanās reizes jaunieši paši veiks kādu pilsonisko iniciatīvu. Skolnieku aktivitātei tiks piešķirti nelieli finanšu līdzekļi, kas palīdzēs nodrošināt nepieciešamos materiālus, atbalstu aktivitātes veikšanai.

eLPA aicinās visas iesaistītās organizācijas uz apmācībām, kurās tika apgūta interaktīva metode, kura tiks izmantotas kampaņas „Mazais 100-gades pilsonis” ietvaros.

Kampaņa Rīgas pilsētā notiek atkārtoti, iepriekšējā semestrī pēc tikšanās ar NVO pārstāvi vairākas klases tika iedrošinātas veikt ļoti dažādas pilsoniskās aktivitātes, kā piemēram, skolēni devās staidzināt suņus dzīvnieku patversmēs,  labiekārtoja savas skola teritorijas, devās ciemos pie sirmgalvjiem un veica citas aktivitātes.

Aicinām atsaukties Rīgas NVO un Rīgas skolas, rakstot uz e-pastu anita@nvo.lv līdz 24.03.2017., nosaucot organizāciju vai skolu un kontaktpersonu aktivitātes īstenošanai.

Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas programmā. Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumi tiek īstenoti ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Mazais 100 gades pilsonis.jpg

Informāciju sagatavoja:

Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse”

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.aprīlī, 2018, 17:04
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv