Afiša (23. apr - 29. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

BJC "Altona" radīs Svētku jostu Latvijai(1)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Interešu izglītība BJC ”Altona” radīs Svētku jostu Latvijai

2017. gada 14. marts

Bērnu un jauniešu centrā „Altona” ir uzsākts sabiedrības integrācijas projekts „Svētku josta Latvijai”. No šī gada 1. marta līdz 24. novembrim tiek organizētas radošās darbnīcas, kuras pirmdienās, otrdienās un trešdienās apmeklēs BJC “Altona” audzēkņu vecāki (starp kuriem vismaz 50 % ir mazākumtautības), bet ceturtdienās - sociālās riska grupas bērni un jaunieši.

Lielais darbnīcu aktivitāšu mērķis 2017. gadā ir izveidot BJC “Altona” namam latviešu rakstu jostu, kas būs mērķa grupu veltījums Latvijas simtgadei. BJC “Altona” perimetrs ir 122 metri, tātad uz 122 m gara un 70 cm plata auduma speciālā tehnikā ar auduma krāsām, izmantojot iepriekš sagatavotus kvadrātveida šablonus un koka klucīšus, tiks veidota simboliska latviešu zīmju josta.

Radošās darbnīcas notiks BJC “Altona” foajē, lai pēc iespējas iesaistītu vairāk dalībnieku. Nodarbības notiek pirmdien - ceturtdien no plkst.17.30 līdz 18.30. Nodarbības vadīs brīvprātīgais darbinieks. Radošo darbnīcu mērķis ir mazākumtautību integrācija latviskā vidē un veicināt zaļo domāšanu – nemest ārā lietotas mantas un dot tām otru iespēju jaunā veidolā vai pielietojumā. Mērķa grupai būs iespēja arī apgūt dažādas dzīvei lietderīgas prasmes: aksesuāru izgatavošanu, floristiku, trauku apgleznošanu dekupāžas tehnikā,  apģērba labošanu filcēšanas tehnikā, dažādu materiālu izmantošanu interjera priekšmetu izgatavošanā. Radošo darbnīcu tematika ir pielāgota aktualitātēm un tradīcijām Latvijas sabiedrībā.

Aicinām visus interesentus iesaistīties projekta aktivitātēs, iepriekš sazinoties ar BJC “Altona” projekta vadītāju Kristīni Pazari. Gaidām arī jaunus brīvprātīgos darbiniekus.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Kristīne Pazare

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

Inga 14/03/2017 15:29
 

Cik jauki! Malači!

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.aprīlī, 2018, 17:01
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv