Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

NVO namā atzīmēta Dzimtās valodas diena

Teksta izmērs: A A A

Sākums RD IKSD Galerijas NVO namā atzīmēta Dzimtās valodas diena
 

24. februārī NVO namā pulcējās vairāk nekā 20 dažādu tautību cilvēki, kuri Latvijā dzīvo, strādā un mācās. Pasākuma “Kopā ar latviešu valodu – latviešu valodā” dalībnieki latviski lasīja dzeju un dziedāja dziesmas. Viņu vidū bija bērni, jaunieši un pieaugušie no Japānas, Turcijas, Lietuvas, Nepālas, Azerbaidžānas, Krievijas, Afganistānas, Dienvidkorejas, Kirgizstānas, Indijas, Tadžikistānas, ASV, Brazīlijas un Ķīnas.

Pasākumu sirsnīgā gaisotnē vadīja žurnālists Ansis Bogustovs un dziedātājs Roberto Meloni. Klātesošos sveica un izjust latviešu valodas skaistumu ar vārda spēku aicināja Latvijas Universitātes profesore Ina Druviete. Laba vēlējumus pasākuma dalībniekiem veltīja  biedrības “Dialogu nams” valdes loceklis Mahmets Celiks, biedrības pārstāvis Ilhoms Halimzods un Latviešu valodas aģentūras metodiķe Ērika Pičukāne. 

Sarīkojuma mērķis bija pievērst uzmanību latviešu valodas lomai un nozīmei savstarpējā saziņā, rosināt apgūt latviešu valodu, iepazīt un popularizēt Latvijas kultūru.

Dzimtās valodas dienai veltīto pasākumu “Kopā ar latviešu valodu – latviešu valodā” rīkoja biedrība “Dialogu nams” un Latviešu valodas aģentūra.

 
 
Pēdējo reizi atjaunota 24.aprīlī, 2018, 21:18
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv