Afiša (25. apr - 1. maijs)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Tā kā 1. maijā sākas grupu komplektēšana Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs, tad Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina vecākus pārskatīt bērnu reģistrācijas pieteikumus Rīgas pašvaldības bērnudārzos un nepieciešamības gadījumā aktualizēt kontaktinformāciju, vēlamo mācību uzsākšanas laiku un citus būtiskus datus. 

 

Vai esiet kādreiz bijuši ugunsdzēsēju depo, turējuši rokās šļūteni, sēdējuši ugunsdzēsēju mašīnā, runājuši ar īstu ugunsdzēsēju? To visu Rīgas 209.pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” sagatavošanas grupas bērni piedzīvoja, 20. aprīlī dodoties ekskursijā uz ugunsdzēsēju depo.

 

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes šajā pavasarī jau no 8. marta plāno Atvērto durvju dienas un  aicina potenciālo audzēkņu vecākus un arī tos, kuru bērni apmeklē bērnudārzu, lai tuvāk iepazītos ar tā personālu, apskatītu iestādes telpas un apkārtni, kā arī iepazītu pedagoģiskā procesa organizāciju un ikdienas norises pirmsskolā.

 

Rīgas 264.pirmsskolas izglītības iestāde “Zelta atslēdziņa” (Rīgā, Zolitūdes iela 40, Zemgales priekšpilsēta) 2018.gada 14. maijā no plkst.9.00 līdz 17.00 laipni aicina vecākus uz  iestādes Atvērto durvju dienu.

 

Tiekoties divām pirmsskolas izglītības iestādēm – “Čiekuriņam” un Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādei, tika rīkots sadraudzības pasākums projekta “Latviešu komponistu mūzika bērnu ritma orķestrī” ietvaros, kuru realizē biedrība “Atbalsts ģimenei” sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

24. un 25. aprīlī Rīgas 193. pirmsskolas izglītības iestāde organizē Atvērto durvju dienas, veltītas teātrim. Šajās dienās aicinām arī  vecākus un potenciālos jaunos vecākus.

 

Pavasaris solīti pa solītim ienāk Latvijā. Čaklākie dārznieki sāk gatavot sēklas un zemi stādīšanai. Kamēr citi vēl gatavojas sējai, Rīgas 123.pirmsskolas izglītības iestādē pavasaris jau pilnā plaukumā un uzdāvājis mums brīnumainus ziedus.

 

Rīgas 4. pirmsskolas izglītības iestāde “Avotiņš” marta nogali veltīja teātra mākslai, jo  nu jau vairākus gadus par iestādes tradīciju ir kļuvušas Teātra dienas. Vecākās un sagatavošanas grupas bērni iestudēja brīnišķīgas izrādes. To sagatavošanas procesā šķēršļus mēģināja likt pavasara nerātnie vīrusi, tomēr  mēs varonīgi turējāmies tiem pretī.

 

Gaidot Lieldienu svētkus, Rīgas 197. pirmsskolas izglītības iestādē notika izstāde  “Ciemos pie Lieldienu Zaķa”. Sakām lielu paldies vecākiem par atsaucību un aktīvu līdzdalību Lieldienu kompozīciju veidošanā. Jūs padarījāt svētkus košākus ar saviem radošajiem darbiņiem.

 

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Kā noskaidrots unikālā pētījumā, ko veikusi Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm kopā ar Sabiedrības integrācijas fondu, daudzbērnu ģimeņu vecāki uzsver, ka lēmums veidot kuplu ģimeni balstīts ģimeniskās vērtībās un virknē emocionālu ieguvumu kā pašiem, tā bērniem.

 

Rīgas domes Labklājības departaments piedāvā visās Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs bezmaksas nodarbības bērniem.

 

Lieldienas  gaidot, Rīgas 193.pirmsskolas izglītības iestādē notika dažādi pasākumi. Kā sena tradīcija iestādē ir svētku izstāde, kuru  darinājumu gatavošanā piedalās iestādes darbinieki, bērni un vecāki, rotaļas ar olu ripināšanu un priekšnesumi.

 

Pavasara pirmajā nedēļā, no 19. marta līdz 23. martam, Rīgas 215.pirmsskolas izglītības iestāde atzīmēja savu 49. dzimšanas dienu. Iestādes jubilejas pasākums notika Latvijas simtgades zīmē ar devīzi “Latvija – dārgumu krātuve!”.

 

Kā jau ziņots 19. martā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentsizsludina konkursu vakantajiem Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu amatiem: Rīgas 27. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājs (Stendes ielā 4, ar latviešu mācību valodu), Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājs (Kurzemes prospekts 86C, ar latviešu/mazākumtautību mācību valodu).

 

Sākoties pavasarim, 21. martā, kad nakts ar dienu ir vienādā garumā, Rīgas 11. pirmsskolas izglītības iestādes bērni svinēja Lielo dienu jeb pavasara saulgriežus.

 

2018. gada februārī, svinot Baltijas valstu – trīs Eiropas savienības valstu Baltijas jūras piekrastē – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas simtgadi, bērnudārza “Bitīte” lielo grupu bērniem tika rīkota viktorīna “Baltijas valstīm – 100 “.

 

Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestādē no 19. februāra līdz 2. martam norisinājās projekti “Profesiju dažādība” un “Kā tas top?”. Aicinājām vecākus ciemoties un pastāstīt bērniem par savām profesijām.

 

Februāra beigās Erasmus+ stratēģiskās skolu partnerības projekta “Ilgstpējīgas prasmes 2032” („Sustainable skills 2032”) ietvaros Rīgā viesojās sadarbības partneri no Spānijas, Itālijas, Nīderlandes, Čehijas un Īrijas.

 

Februāra nogalē Rīgas 5.pirmsskolas izglītības iestādē “Čiekuriņš” svinēja dzimšanas dienu, kas kļuvusi jau par ikgadēju tradīciju. Šogad svētku nedēļa tika atklāta ar izstādi “Sveiciens Čiekuriņam”, kuras sagatavošanā iesaistījās arī vecāki.

 

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Kamenīte” mazākumtautību mācību programmas apguvei var pieteikt jaunus bērnus no 3 gadu vecuma. 

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 24.aprīlī, 2018, 21:18
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv