Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicinām NVO pārstāvjus uz semināru par finansējuma piesaistes iespējām un nodokļu reformu

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Aicinām NVO pārstāvjus uz seminār...

2018. gada 4. janvāris

Trešdien, 10. janvārī plkst.14.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A nevalstisko organizāciju pārstāvjus aicinām uz iknedēļas semināru, kura programmā paredzētas divas daļas. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar finansējuma piesaistes iespējām un 2018. gada aktualitāti - nodokļu reformu.

Pirmajā semināra daļā no plkst. 14.00 līdz 14.30 Baltijas–Amerikas Brīvības Fonda programmu vadītāja Latvijā Ilze Bembere iepazīstinās ar iespējām saņemt finansējumu speciālistu piesaistei no ASV.  

Biedrības, nevalstiskās organizācijas, izglītības iestādes un institūti ir aicināti pieteikties finansējumam, ko piedāvā programma “Baltijas-Amerikas Dialogs”. Programma paredz, ka jebkuras jomas bezpeļņas organizācijas sava projekta ietvaros var aicināt uz Latviju speciālistu vai jomas profesionāli no ASV, tādējādi veicinot zināšanu apmaiņu un savstarpējo sadarbību. Klātesošie saņems praktiskus ieteikumus projektu sagatavošanai. 

Otrajā daļā no plkst. 14.30 līdz 17.30 notiks seminārs „Nodokļu reforma 2018. gadā”. Semināru vadīs  sertificēta nodokļu konsultante, lektore Jadviga Neilande.  

Nodokļu reformas ietvaros 2018. gada 1. janvārī stājās spēkā būtiskas izmaiņas vairākos nodokļu normatīvajos aktos, kas skar arī biedrību un nodibinājumu grāmatvedību un nodokļu piemērošanu. Semināra gaitā klātesošie tiks iepazīstināti ar jaunumiem un grozījumiem Darba likumā, likumos “Par valsts sociālo apdrošināšanu” un “Par iedzīvotāju ienākumu nodokli”.

Darba kārtība (1.91 MB)

Vietu skaits seminārā ierobežots!

Pieteikties semināram aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālr. numurs) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Dosim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!

 

Informāciju sagatavoja:

Zinta  Gugane

RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta

Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas

NVO atbalsta sektora projektu koordinatore

e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
www.iksd.riga.lv